(Çilek)’ten Düzen Severlere SÜRGÜLÜ DOLAPLAR

Çilek, inovatif tasarımlarıyla yaşam alanlarındaki dağınıklığı minimize etmeye devam ediyor. Çilek tasarımcıları tarafından alışverişi seven gençler düşünülerek tasarlanan dolaplar, sürgülü oluşlarıyla büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca tüm dağınıklığı içine hapsedecek kadar geniş olan dolaplar, bu yönüyle de ebeveynlerin büyük beğenisini kazanıyor.

Tasarımlarıyla yaşam alanlarını şıklık ve düzenle buluşturan Çilek, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği sürgülü dolaplarıyla gençlerin işini kolaylaştırmaya devam ediyor.

Özellikle tasarladığı dolaplarla yaşam alanlarını daha ferah bir görünüme kavuşturan Çilek, son tasarımlarından dolaplarla dağınıklığı minimize ederek hayatı kolaylaştırıyor. İçerdiği bol rafla tüm kıyafet ve aksesuarların içine sığdırabileceği dolaplar, sürgüleriyle büyük kullanım rahatlığı sağlıyor.

Tak çıkar askı sistemiyle kombin yaparken oluşacak karmaşayı minimize eden dolaplar, havalandırma delikleri sayesinde eşyaları nem ve koku gibi etkenlerden koruyor. Özel olarak iki bölmeli tasarlanan çekmeceler, aksesuarların muhafaza edilebileceği seçeneklerden birini oluşturuyor. Siyah, beyaz ve bej renkleri bulunan sürgülü dolaplara Çilek mağazalarından ulaşılabilir.