(Kastamonu Entegre) Ürünleri ile MODERN Mekanlar için SANAL SHOWROOM

Kastamonu Entegre’nin, canlı ve zengin renk seçenekleriyle uygulandığı mobilya ve iç dekorasyon ögelerine modern ve zarif bir estetik katan çevre dostu ağaç bazlı panel ürünleri, mobil cihazlara ücretsiz indirilebilen “IDS 3D (Interior Design Studio 3D)” adlı uygulama ile dijital ortamda beğeniye sunuluyor. Ürünlerin yarattığı değişim, uygulama sayesinde mobil cihazların ekranlarına hızlı ve kolay bir şekilde yansıyor. 

Mobilya, dekorasyon ve inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu, ham ve melamin kaplı MDF ve yonga levha, laminat parke (Floorpan, Artfloor), süpürgelik, yangına dayanıklı MDF ve yonga levha, neme dayanıklı MDF ve yonga levha, boyalı panel (Printpan), petek dolgulu dekoratif panel (Lightpan), parlak panel (Glossmax, Evogloss, Acrylic Panel), renkli panel (Colorpan), tezgah (Technotop, Neotop), kapı paneli (Dorpan, Doorlam) üreten Kastamonu Entegre’nin ürettiği çevre dostu ağaç bazlı paneller, kullanıldığı mekanlarda (mutfak, banyo, ev, ofis) modern ve zarif mobilya – dekorasyon kombinasyonları yaratıyor.

Sektörünün lider şirketlerinden Kastamonu Entegre’nin yüksek teknolojiyle çeşitli endüstriyel proseslerden geçirerek ürettiği ağaç bazlı panel ürünleri “IDS 3D (Interior Design Studio 3D)” mobil uygulaması ile beğeniye sunuluyor. Kastamonu Entegre’nin müşteri deneyimini arttırmaya yönelik çalışmaları neticesinde hayat bulan ücretsiz uygulamada yer alan ahşap levha ürünleri, ahşap, fantezi ve düz olmak üzere çok sayıda renk seçeneğini bünyesinde barındırıyor. İstenilen ölçüde ekrana yansıtılabilen ürünler, dokunmatik özelliği sayesinde 360 derece döndürülerek, çoklu bakış açısı ile sunuluyor. Bu özellik ürünlerin yansıma ve parlaklık özelliklerini kusursuz olarak gözler önüne seriyor. Öte yandan uygulama, seçilen mobilya ve yüzeylerde farklı ürünlerin denenebileceği gerçekçi bir simülasyondan oluşuyor. Simülasyon, kullanıcıların seçtikleri ürünlerin, dekore edilmiş bir mekanda nasıl duracağını görmelerine ve istedikleri değişiklikleri yapabilmelerine olanak tanıyor.


IDS 3D (Interior Design Studio 3D:
Kastamonu Entegre, “IDS 3D (Interior Design Studio 3D)” mobil uygulama ile üç boyutlu kartela, artırılmış gerçeklik ve üç boyutlu sanal showroom özelliğini bir arada sunarak, sektöründe dünyada bir ilki gerçekleştiriyor. Müşterilere ve sektör profesyonellerine yönelik geliştirilen uygulama, laminat parke, tezgah, ahşap levha ve kapı başlıkları altında tüm ürünleri ekrana yansıtırken, ihtiyaç duyulan ürünün, istenilen anda, istenilen yerden hızla ulaşabilmelerini sağlıyor. Mobil cihazlara ücretsiz olarak indirilen “IDS 3D (Interior Design Studio 3D)” uygulaması, sanal showroom özelliği ile de fark yaratıyor. Sanal showroom, 3D kartela deneyimi sırasında seçilen ürünlerin, dekore edilmiş mekânlarda nasıl duracağını gösterirken, istenilen değişikliklerin yapılabilmesine de olanak tanıyor. Uygulama, tek bir noktadan yönetilen ve tüm dijital görüntüleme kanallarında kullanılabilen teknolojik altyapısıyla öne çıkıyor.