(DEWALT)’tan XR FLEXVOLT Serisi ile Daha HIZLI, VERİMLİ ve GÜVENLİ Çalışma İmkanı…

StanleyBlack&Decker bünyesinde bulunan markalardan DEWALT’ın alanında tek olan XR FLEXVOLT Akü’sü ve kablosuz XR FLEXVOLT şarjlı makineleri, kablolu el aletlerine eşdeğer gücü ile çok daha hızlı, verimli ve güvenli çalışma imkânı sunuyor. DEWALT XR FLEXVOLT aküsü, XR FLEXVOLT ve XR 18V şarjlı el aleti serilerinin hepsi ile kullanılabiliyor.

Dünyanın lider el aleti ve aksesuar üreticisi StanleyBlack&Decker, üstün kalite, sürekli yenilik ve mükemmellik tutkusu ile birçok farklı sektörde yer alan, alanında lider ve öncü ürünleriyle fark yaratmaya devam ediyor.

Daha az zamanda daha çok iş

StanleyBlack&Decker bünyesinde bulunan DEWALT markasının XR FLEXVOLT ürün serisi, profesyonel kullanıcılara eşsiz çalışma süresi ve yüksek performansı sunuyor. Güç kaynağı ayarlama ve bekleme süresini ortadan kaldıran DEWALT XR FLEXVOLT AKÜ ile de, daha kısa sürede daha hızlı ve daha çok iş yapma imkanı sağlamasıyla iş verimliliğini artırıyor.

54 Volt’luk şarjlı el aletlerinden oluşan XR FLEXVOLT serisi, sahip olduğu teknoloji ile şantiyelerde ihtiyaç duyulan kablolu gücü ve kablosuz kullanımı ile de özgürlüğü bir arada sağlıyor. Profesyonel kullanıcılar, DEWALT XR FLEXVOLT’un sunduğu bu yeni akü sayesinde kabloya gerek olmadan bütün ürün çeşitlerinde 54 Volt’luk güce sahip oluyorlar ve ağır hizmet tipi inşaat uygulamalarını güvenilir bir şekilde yapabiliyorlar.

54 Volt’tan 18 Volt’a geçiş yapabilen piyasanın tek akü tipi olan DEWALT XR FLEXVOLT AKÜ, güçten ödün vermeden kablo, fiş, priz ve jeneratör gibi operasyonel masrafların azaltılmasına da yardımcı oluyor. Aynı zamanda tüm DEWALT XR 18V şarjlı el aletleri ile uyumlu olarak çalışıyor.

Ustaların iş güvenliği standartlarını yükseltiyor

DEWALT XR FLEXVOLT serisi, çalışma süresi ve verimliliği arıtırken aynı zamanda daha güvenli bir çalışma ortamı oluşturuyor. Özellikle dar ve tehlikeli alanlarda yapılan çalışmalarda kablolardan oluşabilecek tehditleri ve kazaları azaltarak güvenlik anlamında en yüksek standartları sunmakla birlikte, iş ve zaman kaybının önlenmesine yardımcı oluyor.

DEWALT XR FLEXVOLT Ürünleri:

Şarj Cihazı DCB118
Akü DCB546 / DCB547
Avuç Taşlama DCG414T2
SDS Plus Pnömatik Matkap DCH323T2 / DCH333X2
SDS Max Kırıcı Delici DCH481X2 / DCH733X2
Tilki Kuyruğu Testere DCS388T2
Dalma Testere DCS575T2
Daire Testere DCS575T2
Tezgah Tipi Testere DCS7485T2
Gönye Testere DCS777T2 / DCS778T2 / DHS780T2A

StanleyBlack&Decker:
2017 yılında 12 milyar dolarlık cirosuyla Fortune 500 listesinde yer alan ve dünya genelinde 50 ülkede, 52 binden fazla çalışanı ile küçük ev aletlerinden güvenlik sistemlerine kadar pek çok kategoride 500 bin çeşitten fazla ürünü bulunan StanleyBlack&Decker, üstün kalite, sürekli yenilik ve mükemmellik tutkusu ile birçok farklı sektörde yer alan alanında lider ve öncü ürünleriyle fark yaratan bir dünya lideri. 15 yılı aşkın süredir Türkiye’de el aletleri ve aksesuarları alanında faaliyet gösteren StanleyBlack&Decker, 2013 yılında kendi satış ve dağıtım ağıyla Türkiye ofisini açtı. Bu sene 175. kuruluş yıldönümünü kutlayan StanleyBlack&Decker, Türkiye pazarına DEWALT, STANLEY, BLACK+DECKER, IRWIN ve LENOX markalarıyla inşaat, hobi ve ev kullanıcısı, endüstri ve otomotiv sektörlerine uygun 20.000’ den fazla ürün çeşidiyle geniş bir yelpaze sunuyor.