(Marshall)’ın YENİ Koleksiyonu YAZ RENKLERİNİ Evinize Getiriyor!

“Renklendir Hayatı” sloganıyla mekanlara ve hayata renk katmaya devam eden Marshall’ın, 96 farklı renkten oluşan yeni renk koleksiyonu “Sabah Güneşi” ile gün ışığını, “Açık Deniz” ile denizin mavisini, “Çiğ Damlası” ile yaz sabahlarını odalara taşıyor.

Mutluluk veren bir renk arayanlar için sarı mükemmel bir renk. Marshall’ın yeni renk koleksiyonundan “Sabah Güneşi” ile güneş artık her eve giriyor. Aynı odada, açık yeşil tonlarından “Sazlık” ya da “Akarsu” ile ya da zarif bir eflatun tonuna sahip “Akşam Sefası” ile pencere çerçevesi, kapı çerçevesi, raflar ve kitaplıkların içi gibi beklenmedik alanları boyayarak yaz renkleri ile evlere canlılık getirmek mümkün.

Pozitif, dinamik ve neşeli renklerle enerji dolu yaz odaları oluşturmak için “Nar” ve “Alev” gibi kırmızılar da tercih edilebilir. Kırmızının beklenmedik dokunuşları sıcaklık hissi yaratır, odalara bir enerji ve heyecan hissi katar. Kırmızı tonlarını geniş mekânlarda odayı boğmadan kullanmak için bir duvar girintisinin içi, rafların üzeri veya ahşap dolapların içi gibi küçük, beklenmedik yerlerde kırmızı dokunuşlar yapıp “Afrika Menekşesi” gibi farklı renklerle birlikte kullanmak da fark yaratır. “Afrika Menekşesi” mekanda ferahlık sağlarken, tek duvarda kullanılan “Nar” koltuklar için mükemmel bir fon oluşturabilir.

Marshall’ın uzman renk tasarımcıları tarafından oluşturulan yeni renk koleksiyonunda yer alan 96 farklı renk, her dekorasyon zevkine ve yaşam alanlarına uygun renk ve ton önerileri sunuyor, evlere yaz renklerini, yazın heyecan ve sıcaklığını taşıyor.


Marshall:
Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amsterdam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel dünya çapında 80’den fazla ülkede, 65 bin çalışanı ile tüm tüketici ve kullanıcılarının ihtiyaçlarına odaklanarak faaliyetlerini sürdürüyor.