(Geberit)’ten Genel Mekanlar için YENİ NESİL Ürünler!

Her gün binlerce insanı konuk eden havalimanı, hastane ve alışveriş merkezleri gibi genel mekanlarda bir parametrenin doğru çalışmaması diğer tüm unsurları etkileyeceğinden hijyen konusundan genel mekan tasarımlarına, güvenlik konusundan yönetime kadar her şeyin titizlikle projelendirilmesi ve bu mekanların pek çok ihtiyaca aynı anda cevap vermesi gerekiyor. Bu ihtiyaca cevap olarak Geberit mühendisleri tarafından genel ve ticari mekanlar için tasarlanan fotoselli bataryalar ve gömme rezervuarlar, yeni nesil teknolojileri sayesinde kullanıcısını kesintisiz kullanımla buluşturuyor.

Geberit mühendisleri tarafından son teknoloji kullanılarak geliştirilen yeni nesil ürünlerle genel mekanların gereksinimlerine uygun, estetik ve işlevsel çözümler sunuluyor.  Genel ve ticari mekanlar için tasarlanan fotoselli bataryalar, açma ve kapamada bataryanın herhangi bir yerine dokunma gerektirmediği için el yıkamayı hijyenik hale getiren fotoselli lavabo bataryaları, bu özelliğiyle havalimanları, alışveriş merkezleri, okullar ve restoranlar gibi genel ve ticari alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Londra merkezli Behling tasarım stüdyosu tarafından tasarlanan Piave ve Brenta, her tür lavabo tasarımıyla da rahatlıkla uyum sağlayabiliyor ve ankastre kullanımı için 170 ve 220 mm’lik ölçüleriyle kullanıcısının beğenisini kazanıyor. Çekici bir fiyat-performans dengesinin yanı sıra kullanıcısına sunduğu enerji ve su tasarrufuyla da büyük beğeni toplayan Geberit fotoselli bataryalar, elektrikli, pilli ve dinamolu olmak üzere üç farklı güç kaynağı seçeneğiyle takipçileriyle buluşuyor. 

 

Geberit foteselli bataryaların yüksekliğinin diğer bataryalara göre yüksek olması yıkama alanını rahatlatıyor. Geberit fotoselli deşarj sistemleri ise her kullanımdan sonra gömme rezervuarın kendiliğinden çalışmasına olanak sağlıyor. Bakım söz konusu olduğunda da fonksiyonel parçalara kolayca erişebilmenin yolunu açan Geberit, pisuvar sistemindeki sifon ve deşarj sistemine pisuvarı yerinden oynatmaksızın kolayca erişme olanağı tanıyor. Fotoselli batarya sistemlerini ise özellikle sık kullanılan alanlarda sorunsuz çalışma felsefesine göre tasarlayan Geberit; konstürksiyon montaj elemanına sıkıca sabitlenen hassas, fonksiyonel parçaların bataryadan ayrı bir yerde bulunmasına sağlayan teknolojisiyle ürünlerin nemden ve vandalizmden etkilenmesini en aza indiriyor.


Geberit:
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün liderlerindendir. Sıhhi tesisat ve vitfifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 30 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 50 ülkede, 12,000’e yaklaşan çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2016 yılında 2,8 milyar CHF net satış açıklamıştır.