(Ateco Zemin Malzemeleri), (Koleksiyon)’un İSTİNYE Bayisi oldu!

Ateco Zemin Malzemeleri, zemin kaplama malzemeleriyle hizmet sunduğu müşterilerine artık bünyesinde bulundurduğu iç mimarlar aracılığıyla ofis mobilyaları konusunda da çözüm önerileri sunuyor.

Ateco Zemin Malzemeleri, gerçekleştirdiği birbirinden özel projelerle zemin kaplamaları konusunda hizmet vermeye devam ederken, Koleksiyon Ofis Mobilyaları’nın İstinye şubesi bayiliğini de alarak birbirinden şık ofisler tasarlamayı hedefliyor.

Bünyesindeki iç mimarlar aracılığıyla zeminini döşediği ofislerin mobilyaları noktasında da çözümler üretmek isteyen Ateco Zemin, özellikle ofislere yönelik fonksiyonel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Birbirinden şık paneller, sandalyeler, dolaplar ve masalar ofislerdeki konforu artırarak iş yerlerinin daha düzenli, işlevsel ve şık bir görünüme ulaşmasını sağlıyor.

Ateco Zemin, bayisi olduğu Koleksiyon Ofis Mobilyaları aracılığıyla ofisleri şıklıkla buluşturarak ofis için gerekli ihtiyaçların tek bir noktadan karşılanmasına olanak tanıyor. Ayrıca Ateco Zemin’in bünyesindeki mimarlar, projelerinde Koleksiyon Ofis Mobilyaları’nın tasarımlarını kullanarak ofisleri konforlu ve rahat birer çalışma ortamına dönüştürmeyi hedefliyor.


Ateco Zemin Malzemeleri:
2008 yılında “alüminyum paspas” üretmek üzere kurulmuş, inovatif ürünler üretmeyi ve geliştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. 2009 yılında Avrupa’nın önde gelen halı üreticisi Burmatex ile distrübitörlük sözleşmesi imzalayarak ürün gamına karo halıları da eklemiş ve sektördeki tedarik zincirini genişletmiştir. ATECO ZEMİN MALZEMELERİ; üretici, ithalatçı ve uygulamacı yönleriyle birden fazla firma kimliğine sahip bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu bu özelliklerine bağlı olarak paspas sistemleri, zemin döşeme ve ofis mobilyalarında kendisine ulaşan ihtiyaç ve istemlerde, iş geliştirmede ki tecrübesiyle çok yönlü ve kapsamlı çözümler üretebilmekte ve bu çözümleri projelendirerek sunabilme tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Ateco Zemin Malzemeleri; Kültür, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, konaklama, dinlenme tesisleri, ofis vb. ortamlar ve yapılar için tedarik eden ve uygulayan bir firmadır.