(L’unica)’dan YENİ Actuel Oturma Grubu!

L’unica, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan yüksek sırtlı, antrasit rope ile teak ağacının uyumunun ters geometrik tasarımla harmanlandığı, örgü desenlerindeki çapraz geçişleri ve kollarının önden arkaya eğimli olduğu bahçe oturma grubu Actuel Oturma Grubu’nu  tanıttı.

Bahçe tutkunlarının okuma, dinlenme ya da çay, kahve sohbetleri gibi keyif anlarına eşlik edecek Actual Oturma Grubu, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan temin edilebiliyor.


L’unica:
Bahçe mobilyası markası L’unica; oturma grupları, yemek grupları ve keyif ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da; koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. L’unica, bahçe mobilyalarının yanı sıra ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq, İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe, premium tasarımlarıyla dünyaca ünlü Danimarkalı Cane-Line markalarının ürünlerini de Türkiye’ye getirmenin yanında Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Morso Living ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe berbekülerini de müdavimleriyle buluşturuyor. Ayrıntılı bilgi için: www.lunica.com.tr