(Miele)’den YENİ ENTEGRE Davlumbazlı İndiksiyonlu Ocaklar

Miele, indüksiyon pişirme teknolojisini entegre bir davlumbaz ile birleştiren TwoInOne ocaklar ile farklılaşıyor. Açık plan mutfaklar için ideal olan 80 cm genişliğindeki ocaktaki merkezi davlumbaz iki değişken PowerFlex bölgesi ile çerçeveleniyor. PowerFlex teknolojisi, çeşitli çaplarda tencere ve kızartma tavalarının kullanılmasına izin veriyor. Yüzeyde büyük tencere veya tava yerleştirildiğinde, iki ayrı halkanın otomatik olarak birleştirilmesi de mümkün. Bu TwinBooster modu, kısa bir süre zarfında büyük miktarda suyun kaynatılması için de ideal. 

TwoInOne entegre davlumbazlı indüksiyonlu ocaklar pişirme bölgeleri ve davlumbaz için dokunmatik kontrollere sahiptir. TwoInOne ayrıca Con@ctivity 2.0 özelliği ile tamamen yemek pişirme keyfine odaklanıyor. Bu özellik sayesinde davlumbaz ve pişirme alanı birbiriyle iletişim kuruyor. Pişirme alanı ayarları davlumbazın elektroniğine aktarılıyor ve bu da fan kademelerini otomatik ayarlıyor. Sonrasında davlumbazı kapatmayı düşünmenize gerek yok; pişirme işleminin sonunda ve kısa bir fan devri süresinden sonra, davlumbaz kendini otomatik olarak kapatıyor.

TwoInOne’ın  pratik filtre kutusunda bulunan 10 katlı paslanmaz çelik  yağ filtresi kolayca çıkarılabiliyor ve temizlik için bulaşık makinesine yerleştirilebiliyor.  Yağ filtrelerinin arkasında yer alan Miele CleanCover da kolay temizlenebilen ve hareketli parçalara maruz kalmaya karşı koruma sağlayan pürüzsüz bir astar oluşturuyor.

Davlumbazda kullanılan Eco Motor güçlü, enerji verimli ve sessizdir. ECO-Motor doğru akımla çalışıyor ve normal motorlara kıyasla %70’e kadar enerji tasarrufu sağlıyor.

İndüksiyonun özellikleri

İndüksiyonlu pişirme işlemi esnasında ısı doğrudan tencere tabanına veriliyor. Tencere boyutu otomatik olarak algılanıyor, böylece enerji kaybı yaşanmıyor. Ocağın yanındaki kısımlar oldukça soğuk kaldığından pişirme çok güvenli hale geliyor.

Ayrıntılı Bilgi için:https://www.miele.com.tr/