(Kalekim)’e Çalışan Bağlılığı BAŞARI ÖDÜLÜ

Yapı kimyasalları sektörünün lider markalarından Kalekim, Aon Hewitt tarafından verilen ‘Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü’nün sahibi oldu.

Aon Hewitt’in 2017 yılı Aon Best Employers – Türkiye’nin En iyi İşyerleri Programı çerçevesinde  “Aon Best Employer” ödülleri, 8 Mayıs’ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Bu yıl 11. kez gerçekleştirilen törende,  Aon Hewitt ile birlikte yaptıkları bağlılık araştırması sonuçlarında, yaptığı çalışmalarla bir önceki döneme göre çalışan bağlılığı skorunda ve çalışan deneyimini etkileyen (kariyer olanakları, eğitim ve gelişim imkânları, marka gibi) diğer iş unsurlarında  istikrarlı gelişme gösteren Kalekim “ Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü” almaya hak kazandı.

Aon Hewitt’ten Kalekim’e İkinci Ödül

Geçen yıl “Aon Best Employer” – En İyi İşyeri  ödülünü bu yıl ise ‘Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü’nü kazanmaktan gurur duyduklarını belirten Kalekim Genel Müdürü Altuğ Akbaş, “Çalışan bağlılığı sağlamada kıldığımız sürdürülebilir başarı bizi gururlandırıyor. Çalışan bağlılığı deyince sadece aynı şirkette uzun yıllar  çalışmak algılanmamalı. Çalışanın verimliliği, üretkenliği, kişisel gelişimi, iş ve özel yaşam dengesi gibi bir çok olgu değerlendirilmeli” dedi.

AkbaşSektöründe açık ara pazar lideri olan bir şiketin mensupları olarak tüm kademelerinde uyum ve işbirliği içerisinde çalıştığımızı belirtebilirim. Oluşan bu pozitif hava bizden tüm paydaşlarımıza da yansıyor” diye sözlerine devam etti.


Kalekim:
Kalekim A.Ş., yapı kimyasalları alanında üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye’de birinci, Avrupa’da ise 5’inci şirket konumundadır. Yurtiçinde İstanbul, Isparta, Mersin, Yozgat, Erzurum ve Mardin tesislerinde üretimini sürdüren Kalekim, Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biridir. Kurulduğu 1973’ten bu yana seramik yapıştırıcısından su yalıtım çözümlerine, ısı yalıtımından boyaya, endüstriyel zemin çözümlerinden derz dolgu malzemelerine kadar geniş yelpazede üretim yapan Kalekim, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda öncülüğünü sürdürmektedir.