Endüstriyel Tasarıma (VitrA) Dokunuşu!

Studio-Tex

VitrA’nın en yeni koleksiyonlarından Studio, geleneksel karo serisi anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor. Studio, farklı zevk ve tercihlere göre ayrılan ancak bir arada kullanıma da olanak sağlayan 4 seriden oluşuyor. Modanın yeni ve iddialı rengi olarak gösterilen nude tonlarını mekana taşıyan Studio karo serileri, endüstriyel yüzeylerin keskinliğini sıcak renk tonlarıyla yumuşatıyor. Mermer damarlarını ve beton dokusunu nude tonlarıyla kombinleyerek, sıcak ve soğuk atmosferleri harmanlayan mekanlar yaratıyor.

Banyoda büyülü bir atmosfer yaratan Studio-Mix serisi; farklı malzeme, renk ve desenleri sade bir denge içinde bir araya getiriyor. Nude rengi, aynı tonlarda damarları olan İtalyan Rosa Aurora mermeri ve pudra efektli beton görünümüyle yeniden yorumlanıyor. Studio-Plate; endüstriyel tasarım trendlerinin samimi yorumunu iç mekanlara taşıyor. Serinin soğuk renk ve yüzeyleri, sıcak bronz ve pudra efektiyle yumuşatılarak kullanıldığında, mekanın atmosferini değiştiriyor.

Studio-Tab serisi, duvarların düzenli ve keskin geometrisini, farklı renk ve yuvarlatılmış formlarla yumuşatıyor. Sıcak ve yalın tasarımlı serideki ürünler, beyaz ve nude tonlarında sunuluyor. Yüzeylerdeki keskinliği tekstil sıcaklığıyla yumuşatan Studio-Tex ise kusursuz geometrik yapısını, nude ve beyaz gibi sakin renk tonlarıyla birleştiriyor. Her iki serideki ürünlerin birbiriyle kombinlenebiliyor olması, eşsiz tasarımlar yaratılmasına olanak sağlıyor.