(Şişecam) Web Sitelerine ÜSTÜN BAŞARI Ödülü!

Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyuncu olan Şişecam Topluluğu, yenilenen kurumsal internet siteleriyle Interactive Media Awards 2017’den 4 ödülle döndü. Topluluk şirketlerinden Düzcam, Kimyasallar, Cam Ambalaj ve Fritz web siteleri profesyonel hizmet ve otomotiv kategorilerinde üstün başarı ödülüne layık görüldü.

Farklı kategorilerde birçok uluslararası firmanın; tasarım, içerik, fonksiyonellik ve kullanılabilirlik gibi kriterler kapsamında değerlendirildiği yarışmada, Şişecam Topluluğu’na ait 4 web sitesi üstün başarı ödülüne layık görüldü.

Interactive Media Awards (IMA), web sitesi tasarlama ve geliştirme alanında en yüksek mükemmellik standartlarını ödüllendirmek amacı ile düzenleniyor. Yarışma genel olarak, projelerin tüm online iletişim stratejilerini geliştirip tasarım, yazılım ve içerik çalışmalarının değerlendirilmesi üzerine kurgulanıyor. Tasarım, içerik, işlevsellik, kullanılabilirlik, web standartları ve çeşitli tarayıcılara uyum kriterleri ele alınarak değerlendiriliyor.

Şişecam Topluluğu’nun web siteleri ayrıca pazarlama ve iletişim alanındaki en prestijli uluslararası ödül programı olan “Communicator Awards”dan 5 ödül, interaktif ve kreatif medya sektörünün en prestijli yarışması olan Horizon İnteraktif Ödülleri’nde de 3 ödül almıştı.


Şişecam Topluluğu:
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğudüzcam, cam ev eşyası, cam ambalajvecam elyafıgibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır.

Bugün dünyanın cam ev eşyasında üçüncü, cam ambalaj ve düzcamda beşinci büyük üreticisi konumundaki Şişecam Topluluğu, dünyanın en büyük 10 soda üreticisinden biri olmasının yanı sıra krom kimyasallarında dünya lideridir. Şişecam, 82 yılı aşkın deneyimi, 22 bine yakın çalışanı, 13 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeyi aşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak ana faaliyet alanlarında dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir. | www.sisecam.com.tr