(Filli Boya) ile Renkler İLK GÜNKÜ CANLILIĞINI Koruyor…

Türkiye’nin renk otoritesi, Filli Boya’nın iç cephe boyası AlpinaSilan’da kullandığı “Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi’ artık Alpina Tek ve Alpina Max’ta da kullanılıyor.

Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi” ile elde edilen dayanıklı, pürüzsüz yüzeyler, yaşam alanlarında lekelerin ve kirlerin boyanın gözeneklerinin arasına girmesi engelleyerek renklerin uzun yıllar ilk günkü gibi kalmasına olanak tanıyor.

Filli Boya’nın silikon teknolojisi ile güçlendirilerek üstün dayanım gücü kazandırılan AlpinaSilan, Alpina Max ve Alpina Tek iç mekanlar için belirlenen uçucu organik bileşen (VOC) standartlarına uygun olarak üretiliyor.

AlpinaSilan’ın boya sektörüne ilk ve öncü olarak tanıttığı ipeksi mat® renkleri ve tam silinebilme özelliği ile iç mekanlarda ferahlık ve temizlik hissi sağlanırken, soft mat ve soft dokuya sahip Alpina Max ve yarı mat dokudaki Alpina Tek ile yine tam silinebilir yüzeyler elde ediliyor.

Benzersiz yüzlerce renk seçeneği AlpinaSilan’da

Filli Boya’nın geniş renk yelpazesinden binlerce renk yaşam alanlarında hayat buluyor. Bej tonlarının vazgeçilmezi Kum Beyazı, Lületaşı®, Peri Bacası® renkleri ile salonlar modern bir görünüme kavuşurken, Gülçiçek® ve Pastel Pembe renkleri pembe tonlarının ayrıcalığını yaşatıyor. Ayrıcalıklı Filli Boya renk paleti mekanları kendine özgü kılıyor.


Filli Boya:
Kurulduğu 1988 yılından beri inşaat malzemeleri sektörünün lideri olan Betek Boya ve Kimya Sanayi AŞ, 1993 yılında inşaat boyları alanında Avrupa’nın en büyük boya markası Caparol ile teknolojik işbirliği yaparak, Filli Boya markası adı altında Avrupa’nın teknolojik zenginliğini Türkiye’ye taşıdı. Filli Boya; yüksek teknolojiye sahip 152.000 m2’lik modern tesislerinde 1300’ü aşkın profesyonel çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Yıllık 384 bin ton üretim kapasitesiyle her üründe AB’nin büyük önem verdiği çevre koruma ve çevre sağlığını dikkate alarak, AB Boya Standartları’na uygun üretim yapıyor. Avrupalı bir ortakla üretime geçen ilk Türk boya şirketi olan Filli Boya, sektörüne ilk yabancı sermaye girişini de sağlamıştır. Bugüne kadar Türk boya sektöründe henüz bilinmeyen ürünleri piyasaya sunarak; “kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka” kimliği kazanan Filli Boya, sanayide örnek gösterilen biçimde, bilinen en kısa sürede boya sektörünün en güçlü firması olmuş, 2001 itibariyle boya sektöründe pazar liderliğini yakalamıştır.

Detaylı Bilgi İçin:
www.filliboya.com.tr
www.facebook.com/FilliBoya
www.twitter.com/FilliBoya