(Geberit)’ten SETAPLANO Duş Zemini…

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği duş zemini Setaplano ile konforu kişisel hijyenle buluşturarak banyolarda hayatımızı kolaylaştırıyor. Pürüzsüz geçişleriyle banyolara minimalist bir duruş kazandıran Steplano, yüksek kaliteli yüzey malzemesinden üretilmesinin ötesinde kullanıcısına hissettirdiği ipeksi ve sıcak dokunuş hissiyle büyük beğeni topluyor.

2018 yılına “Güvenilir Bir Ortakla Yalnız Değilsin” mottosuyla merhaba diyen Geberit, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı Setaplano Duş Zemini ile banyolardaki özgürlüğün adı oluyor.

İpeksi yumuşaklık sağlayan kaliteli ve modern yüzey malzemesinden üretilen Setaplano Duş Zemini, bakteri, mikrop veya mantar barındırmazlık, pürüzsüzlük ve kaymazlık özelliğiyle uzun yıllar kullanıcısının hayatında yer edinebiliyor. Metal, cam veya seramikten farklı olan yüzey malzemesi sayesinde kullanıcısına ipeksi bir dokunma hissi veren Geberit Setaplano Duş Zemini, devrim niteliğindeki özellikleriyle kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

Geberit mühendisleri tarafından tüm detaylarına “maksimum hijyen” kodlanan Setaplano, sifon etrafında kirin toplanacağı hiçbir alan bırakmayarak kullanıcısının hijyenini düşündüğünü kanıtlıyor. Ayrıca Setaplano’nun süzgeç kapağının altından kolayca çıkarılabilen saç tutucu tarak, kullanıcısına kolay temizlik imkânı sunuyor.