(L’unica)’dan Danimarkalı (Houe)’nin Yeni Sandalye Serisi: Clips

Bahçe mobilyaları markası Lunica, Türkiye’ye getirdiği Danimarkalı Houe’nin yeni sandalye serisi Clips ile yeni sezona iddialı bir giriş yapıyor. İnce metal ve bambunun estetik ve ergonomiyle buluştuğu yeni Clips serisi; sallanan sandalye, yemek sandalyesi ve bar taburesiyle bahçe müdavimlerinin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor. 

Tasarımlarında fonksiyonellik ve kaliteyi, konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası Lunica; 2018 yılı ilkbahar-yaz sezonunda Danimarkalı marka Houe’nin yeni sandalye serisi Clips ile dikkat çekiyor. Orijinal şekillerde bir araya getirilen materyal ve fonksiyonlarla desteklenen Neo-İskandinav tarzı tasarımlarıyla farklılaşan Houe, Danimarka’nın yetenekli tasarımcılarının imzasını taşıyan sandalye serisi Clips ile dış ve iç mekanların en özel tamamlayıcısı olmaya aday.

Houe’nin yeni Clips serisi, siyahın yanı sıra kil, erik, paprika ve çam yeşili gibi sıra dışı renk seçenekleriyle radikal tarzlara da hitap ediyor. Bambu ve alüminyum kaplama kolçak alternatifleriyle her mekana uyum sağlayan Clips sandalyeler, tasarımıyla sezonun iddialı bir parçası. Farklı icatlarıyla öne çıkan mucit marka Houe’nin yeni Clips serisi; sallanan sandalye, yemek sandalyesi ve bar taburesiyle bahçe müdavimlerinin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.


Lunica:
Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası Lunica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. Lunica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. Lunica markalı bahçe mobilyalarının yanı sıra ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq, İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe, premium tasarımlarıyla dünyaca ünlü Danimarkalı Cane-Line markalarının ürünlerini de Türkiye’ye getiren Lunica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Morso Living ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe barbekülerini de müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekanlarına prestij ve keyif katan modern çizgileriyle dikkat çeken Lunica’nın 2018 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor.

Detaylı bilgi için: www.lunica.com.tr