(NG Kütahya Seramik), Yenilikleriyle UNICERA’da…

NKütahya Seramik fark yaratan tasarımları, inovatif ebatları ve üstün teknolojiyle ürettiği koleksiyonları ile alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olan UNICERA’da yer almaya hazır.

27 Şubat-3 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda NG  Kütahya  Seramik yaşam alanlarına kazandırdığı modernliği ve doğallığı bir kez daha gözler önüne serecek. Mermer, beton, doğal taş, ahşap ve konsept seramikleri sergileyeceği 1170 m²’lik stantta; bookmacth tasarımlar ve Türkiye’de ilk kez üretilen mat üzeri parlak efektleri sunan en yeni koleksiyonları boy gösterecek. NG Kütahya Seramik yalın ve pastel tonların yanı sıra yeşilin de hâkim olduğu, canlı mekânlardan oluşan stant alanında konuklarını ağırlayacak.

İlkler ve Yenilikler NG Kütahya Seramik Standında buluşuyor!

İlklerin ve yeniliklerin öncüsü olarak sektöre yön veren NG Kütahya Seramik; farklı ebat ve desenlerdeki yenilikçi tasarımları ile mimarlar, iç mimarlar ve tasarımcılara projelerinde özgürlük sunuyor. Türkiye’de ilk kez NG Kütahya Seramik tarafından üretilen 80×180 cm ve 80×240 cm ebatlarının yanı sıra 60×160 cm, 120×120 cm, 30x240cm gibi inovatif ebatlardaki seramikler UNICERA Fuarı’nda fark yaratacak.

Her bir ürünü ile birbirinden özel mekânlar yaratan NG Kütahya Seramik, aynı zamanda doğanın saf güzelliğini mekânlara taşıyor. Fuarın iddialı ürünleri arasında 60×120 cm Regnum, 20×120 cm Masif, 45×90 cm Tropik ve 20×120 cm ebatlarıyla Stella bulunuyor.

CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek UNICERA Fuarı’nın, 2. holü, b02-b04 no’lu standında yer alacak olan NG Kütahya Seramik, yeniliklerini ve fark yaratan koleksiyonlarını sektör profesyonelleriyle buluşturacak.