(Ersa), 2018’de Herkesi “DÜŞLER ÜLKESİ”ne Davet Ediyor…

Ersa, her yıl hikayelere hayat veren defter ve takvim projesine; dünya edebiyatının değerli yapıtları “Küçük Prens”, “Alice Harikalar Diyarında” ve “Sherlock Holmes”un ardından bu sene “Peter Pan ile Wendy”nin ilham dolu hikayesiyle devam ediyor.

İskoç yazar James Matthew Barrie tarafından kaleme alınan “Peter Pan ile Wendy” orijinal eserinden ve Nihal Yeğinobalı tarafından Can Çocuk Yayınları için çevirilen Türkçe baskısından alıntıları içeren defter, 12 farklı illüstratörün eşsiz karakter çizimleriyle birlikte sunuluyor. Yeni yıl itibarıyla kullanıcısıyla buluşan deftere “Peter Pan ile Wendy” konseptli 2018 takvimi eşlik ediyor.

Ersa’nın 2012 yılından bu yana mimariden endüstriyel tasarım ve modaya, grafik tasarımdan fotoğraf ve müziğe uzanan geniş bir yelpazede amatör ve profesyonel sanatçıları bir araya getiren Box in a Box Idea projesinin çatısı altında hayata geçirilen “Peter Pan ile Wendy”, yeni yılda Düşler Ülkesi’ne yolculuk yapmak isteyenler için shop.ersamobilya.com adresinde satışa sunuluyor.


“Peter Pan ile Wendy”:
Bir masal kahramanı olan Peter Pan, İskoç yazar James Matthew Barrie tarafından yaratıldı. Peter Pan karakteri, 14. doğum gününden bir gün önce buz pateni kazasında hayatını kaybeden yazarın ağabeyi David’in hikayesinden ilham alınarak ortaya çıktı. Barrie ve annesinin zihninde David, aslında “büyümeyen” bir çocuktu. İşte her şey burada başladı…

Ersa:
Metin Atabey Ata tarafından kurulan ve bugün ailenin 3. kuşak üyelerinin de yönetiminde görev aldığı Ersa, mobilyanın var olduğu her alanda, mümkün olan en fazla kişiye temas ederek, Türkiye ve dünya tüketicisinin mobilya, tasarım, üretim ve mimari ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı ve kaliteli çözümler geliştiriyor. Enerjisini çalışan ve müşterilerinin memnuniyetinden alan Ersa, tüm ürün ve hizmetlerini kurum kültürünün temelini oluşturan kalite ve güven unsurları doğrultusunda daima ileriye taşımayı hedefliyor. Ersa, üretim yeteneğini uluslararası çözüm ortaklarının deneyimiyle birleştiriyor. Dünyanın en büyük ofis mobilyası markalarından Haworth’ın Türkiye’deki tek yetkili satıcısı olan Ersa, Cappellini ve Quadrifoglio markalarının da Türkiye temsilciliğini yürütüyor. Ersa ayrıca, İngiliz Frem Group’la da ortaklık yapıyor.