Teknolojinin Tasarıma Yansıması: (Berker) R.1 Touch Sensor

Akıllı bina otomasyon sistemleri ve anahtar priz sektörünün lideri Hager I Berker, R.1Touch Sensor ile teknolojik alt yapısını ve güçlü tasarım yönünü bütünleştiriyor. Serinin teknolojik gücünü temsil eden R.1Touch Sensor evin tüm kontrollerini tek anahtarda toplarken, Hager I Berker’in şık tasarım çizgisini de yansıtıyor.

Hager I Berker, teknolojiyi şıklıkla birleştiren ve yaşam alanlarında bütün fonksiyonları bir arada kontrol edebilmeye yarayan ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor. IF Product Design, RedDot, Good Design gibi birçok ödülle mimarların sıklıkla tercih ettiği R.1Touch Sensor, KNX uyumlu yapısı ve yuvarlak modern hatları ile teknolojiyi tasarıma yansıtıyor.

 KNX uyumlu R.1 Touch Sensor serisi ile tüm kontroller tek anahtarda…

KNX/EIB uyumlu sistemiyle Hager I Berker’in teknolojik altyapısını kanıtlar nitelikteki R.1 Touch Sensor, evin tüm fonksiyonlarını tek bir anahtarda topluyor. Aydınlatma, perde/panjur, müzik, ısıtma ve soğutma gibi kontrolleri sadece tek bir anahtarda toplayan R.1 Touch Sensor, kullanıcı isteğine göre cam yüzey olarak beyaz ve siyah renklerde tasarlanabiliyor. Ayrıca web sitesinde yer alan konfigüratör sayesinde, istediğiniz sembol ve yazıları eklemek mümkün.


Hager I Berker:
Faaliyette bulunduğu ülkelerde sektör lideri olarak  binalarda enerji yönetimi ve yaşam konforu alanında entegre çözümler sunan Berker, Hager Grubu’na katılması ile birlikte 11.400 çalışanıyla sektörünün en büyük firmaları arasında yer almaktadır. Konforlu ve kişiye özgü tasarımlarıyla yenilikçi mekanlar üreten Hager’in ürün gamında teknolojiyle şıklığı harmanlayan anahtar ve priz sistemlerinden akıllı ev otomasyonlarına, cihaz ve otomobil anahtarlarından endüstriyel çözümlere kadar enerji yönetimine dair tüm sistemler bulunuyor. Geleneksel ve güçlü Alman teknolojisine sahip Hager, çeşitli ürünleriyle kazandığı IF Design Award China, IF Product Design Award, Good Design, Design Plus, Red dot Award, Materialica Design Award, Designpreis, Plus X Award gibi birçok ödülle başarısını tescilliyor. | 
www.hager.com.tr