(Otis), 3S FİRUZE KONAKLARI’nın Dikey Ulaşımına Özel Çözümler Sunuyor…

Otis, İstanbul Avcılar’da yükselen 3S Firuze Konakları’nın dikey ulaşımına özel çözümler sunuyor. Proje için Otis Türkiye’nin İstanbul’daki fabrikasında üretilen 12 adet Regeneratif tahrik sistemli Gen2 asansör, 3S Firuze Konakları’nın konforuna konfor katıyor.

Mahalle kültürü konseptine yer verilen 3S Firuze Konakları’nda göl manzaralı daireler 1+1’den 4+1’e kadar farklı seçeneklerle sunuluyor. 28.050 m² alanda, 523 konut ve 45 mağazası bulunan 3S Firuze Konakları; meydanları, buluşma ve paylaşım alanları, çocuk oyun alanları, yetişkin ve çocuk havuzları, üst bahçelerini birleştiren yaya köprüsü ve seyir terası gibi fonksiyonel yaşam alanlarından oluşuyor.

3S Firuze Konakları, otoparklardan başlayarak, katlar arası ulaşım trafiğini Otis’in yenilikçi ürünleriyle yönetiyor. Otis’in sektöre kazandırdığı makine dairesiz, geleneksel halat yerine çelik kayış sisteminin kullanıldığı Regen sürücülü Gen2, 3S Firuze Konakları’nın asansör yolculuklarını çok daha konforlu hale getiriyor. Projede kullanılan Regeneratif tahrik sistemli Gen2 asansörler, geleneksel asansörlere kıyasla daha dar olup kullanılabilir mekan ve alan artışı sağladığı gibi zamandan da tasarruf sağlıyor. 21. yüzyılın teknolojisini ve materyallerini bir araya getiren Gen2 asansörler, emniyeti ve konforu en üst seviyeye çıkartıyor.

İstanbul Üniversitesi ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada bulunan 3S Firuze Konakları; E-5 ve E-6 TEM Karayolu, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve İ.B.B. tarafından yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na yürüme mesafesinde yer alıyor.