(Loda) ile Yaşam Alanlarının Enerjisi Yenileniyor!

Her evin bir enerjisi ve bu enerjiyi besleyen bir kaynağı var. Loda Mobilya, “Kalbe dokunan tasarımlar” felsefesiyle hayat verdiği koleksiyonlarıyla yaşam alanlarının enerjisini sil baştan değiştirmek ve ruhu olan mekanlar yaratmak için çalışıyor.

Loda’nın bu bakış açısıyla ve modernist bir yaklaşımla tasarladığı Regno Kanepe, bugünün dekorasyon stilini başarılı bir şekilde üzerinde taşıyor. Özgün ve kreatif formuyla çarpıcı bir etki yakalayan Regno; farklı renk seçenekleriyle, diğer mobilyalarınızla uyum sağlayarak özgür bir dekorasyon fırsatı sunuyor.

Regno’nun en dikkat çeken özelliği ise alışılmış kanepe tasarımının uzağında farklı ve karakteristik bir silüet çizmesi… Bu anlamda yaşam alanlarında tercihi cesur parçalardan yana yapanlar için ideal bir seçenek sunan Regno Kanepe, tüm özellikleriyle kendi dekorasyon normlarını yaratıyor.

Farklı çizgisiyle Regno, stil anlayışının yanı sıra konforuyla da keyifli bir deneyim sunuyor. Geniş ve ergonomik oturma alanının yanı sıra çeşitli renk ve boyutlardaki minder ve kırlentleriyle evinizde tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor.

Detaylı bilgi için: www.loda.com.tr