Çalışma ve Bekleme Alanlarına Yeni Bir İşlev Kazandıran Tasarım: Envelope II

Mobilya sektöründe 60 yıllık deneyime sahip Ersa için, Ece Yalım Design Studio tarafından tasarlanan Envelope II, çalışma ve bekleme alanlarına yeni bir işlev kazandırıyor.

Yüksekliği ayarlanabilir sırtı ve istenildiğinde katlanabilen yan panelleri sayesinde Envelope II; kullanıcısına odaklanmak, dinlenmek veya bire bir görüşmeler yapmak için ideal ortamı sunuyor. Enerji ve güç donanımı sayesinde elektronik cihazların kullanımını destekleyen; oturma minderi, sırtı ve panellere uygulanan özel kumaşıyla ise uzun süreli kullanımlarda temiz ve dayanıklı yapısını koruyan ürün, 4 kişilik kapasitesiyle sosyalleşmeye olanak tanıyor.

Oturma ünitesinin yanı sıra seriye ait pufu ve her iki yanına eklenebilen sehpalı versiyonu, kısa süreli görüşmelerde konukların ağırlanabileceği dinamik ve konforlu bir alan oluşturuyor. Envelope II, serinin en yeni üyesi olan çalışma ünitesi ile aynı tasarım dili ve işlevselliğini çalışma mekanlarına da taşıyor.

Envelope II, aynı zamanda Ekim ayında German Design Council tarafından her yıl dünyanın en iyi tasarımlarının ödüllendirildiği German Design Award 2018’de Ersa’nın ödüle layık görülen beş tasarımından biri olma özelliğini gösteriyor.

Detaylı bilgi için www.ersamobilya.com