İNSAN, ŞEHİR, KÜLTÜR” Sergisi (Caddebostan Kültür Merkezi)’nde…

Halil Akdeniz

Halil Akdeniz, Murat Germen ve Bülent Çınar’ın eserlerinden oluşan “İnsan, Şehir, Kültür” sergisi, 30 Ekim 2017 tarihinden itibaren Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi Sanat Galerisinde ziyaretçileriyle buluşacak.

Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi’nde 30 Ekim – 23 Kasım 2017 tarihleri arasında “İnsan, Şehir, Kültür” sergisine ev sahipliği yapacak. Sergi sanatçılar Halil Akdeniz, Murat Germen ve Bülent Çınar’ın farklı üslupta üretilmiş eserlerini bir araya getiriyor.

Mine Sanat Galerisi sahibi Mine Gülener’in organizatörlüğünde gerçekleşecek sergi, insanoğlunun hem yapıcı hem yıkıcı özelliklerini göz önünde bulundurarak, inşa ettiği şehirleri, kurduğu kültürel ağları temel alarak, “insan, şehir, kültür” bağlamında kavramsal bir irdelemeyi amaçlıyor.

Bülent Çınar

Sanatçıların resim, fotoğraf, heykel ve enstalasyon çalışmalarından oluşan serginin açılışı 30 Ekim Pazartesi, Saat 18:00’de, Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi Sanat Galerisi’nde yapılacak.

Murat Germen

İzleyicilerin “insan, şehir, kültür” kavramları üzerinde düşünme ve değerlendirme olanağı bulacağı sergi 23 Kasım 2017 tarihine kadar ziyaret edilebilecek.