(Addo Furniture)’dan Sadeliği Yansıtan İtalyan Tasarımı: Incontro

İnovatif tasarım çözümleri ile yeni nesil iş ve yaşam alanları oluşturan Addo Furniture, ünlü İtalyan tasarımcılar Jeremiah Ferrarese ve Paolo Scagnellato imzası taşıyan Incontro ile ofiste ve ortak alanlarda sadeliğe vurgu yapıyor. Özgün formu ve fonksiyonel yapısı ile dar mekânlara uyum sağlayan, minimal ve yalın tasarım Incontro, modern dekorasyonun tamamlayıcısı olarak dikkat çekiyor.

Sağlıklı, çevreye duyarlı ve teknoloji ile entegre iş ve yaşam alanları oluşturmaya yönelik tasarım çözümleri geliştiren Addo Furniture, ünlü İtalyan tasarımcılar Jeremiah Ferrarese ve Paolo Scagnellato imzası taşıyan Incontro tasarımı ile özellikle ortak alanlarda benzersiz bir ürünü koleksiyonuna ekliyor. Addo Furniture kanalıyla tüketicisine ulaşan Incontro, özgün formu, rahat oturumu sağlayan fonksiyonel yapısı ve modern çizgisi ile ortak alanlara ve ofislere pozitif değer katıyor.

İsteğe göre şekil alan yalın, özgün ve fonksiyonel tasarım

Küçük ofislerden büyük projelere, bekleme alanlarından toplantı ve konferans salonlarına kadar birçok kullanım alanı için tercih edilebilen Incontro ailesi, farklı renk, ayak ve özellik opsiyonları da sunuyor. 4 farklı ayak seçeneği, oturma alanı için plastik veya döşeme alternatifi, sırt kısmı için plastik, döşeme ve file opsiyonu bulunduran tasarımın ayaklarda iki, plastik kısımlarda ise beş farklı renk alternatifi mevcut. Oturma alanında döşeme kısımları isteğe bağlı olarak kumaş, suni deri veya gerçek deri olarak üretilebiliyor. İsteğe göre tasarıma yazı tableti eklenebiliyor. Kolçaklı veya kolçaksız üretim yapılabildiği gibi, Incontro ailesinde farklı renk ve materyal kombinasyonuyla çok geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor. Ofis projelerinden otellere, hastanelerden havalimanlarına, konferans salonlarından okul ve üniversitelere kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan Incontro sandalyeler, evlerde de özellikle mutfakta tercih ediliyor. Incontro, kamusal alanlarda ve ofislerde yaşanan depolama sorununa da kolaylık getiriyor. Incontro sandalyeler tasarıma özel üretilen özel arabalar sayesinde 30 taneye kadar iç içe geçerek depolanabiliyor.

Proje kimliğine özel tasarım çizgisi ile gelişmiş üretim altyapısı

Global pazarda güçlü varlık gösterme hedefi doğrultusunda Almanya, İrlanda, Rusya, İsviçre, Avusturya, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan gibi birçok ülkede önemli projelere imza atan Addo Furniture, kurumsal yapılardan küçük ofislere tüm alanlarda estetik ve fonksiyonelliği buluşturarak tasarımın gücünü yansıtıyor. 5000 m2 alanda üretim yapan ve İstanbul Basın Ekspres’te tasarım vizyonunu ve özgün tarzını yansıttığı 1000 m2 yeni showroom’unda hizmet veren marka, sürdürülebilir kalite ilkesi ile Eczacıbaşı, Erdemir, Kardemir, Borusan gibi dev firmaların ofis tasarımlarını gerçekleştiriyor. Sezgin Aksu & Silvia Suardi, Jeremiah Ferrarese, Paolo Scagnellato ve Erhan Bektaş gibi başarılı tasarımcılarla işbirlikleri gerçekleştiren Addo Furniture, sektöre damgasını vuran Sezgin Aksu tasarımı ‘Bridge’ koleksiyonunun ardından ‘New Products for Addo’ başlığı altında toplanan yeni koleksiyonları ve özel projeleri ile gücünü artırıyor.

Detaylı bilgi için: http://addofurniture.com/