Yaşam Alanları (Modoko) ile Değişiyor….

Mobilya sektöründe 1969’dan beri faaliyet gösteren, Türkiye’nin ilk ve en büyük mobilya merkezi Modoko’da, dekorasyonda yenilik isteyenler için kişiye özel seçenekler sunuluyor. Modoko, sonbaharın izlerini taşıyan birbirinden farklı ürün seçenekleri ve uygun fiyatlarıyla mekanlara değişimi getiriyor.

Türkiye’nin ilk ve en büyük mobilya merkezi Modoko’da, ev dekorasyonunda yenilik isteyenler için her zevke ve her bütçeye uygun seçenekler sunuluyor. Kişiye özel mobilya tasarımının merkezi Modoko’da, sonbaharın renkleri ile tasarlanan, yaşam alanlarına sadeliği getiren mobilya, döşemelik kumaş, tül-perde, duvar kağıdı, halı, abajur, sehpa, lambader vb. pek çok eşyanın birbirinden farklı alternatifleri bulunuyor.

Mobilyadan aksesuara döşemelik kumaştan tül perdeye her şey Modoko’da

Günümüzde insanlar artık mobilyalarını sık değiştirmek, değiştirmeseler bile küçük dokunuşlarla mekanlarını yenilemek istiyor. 350 mağazasıyla faaliyet gösteren Modoko’da mobilyadan aksesuara, döşemelik kumaştan tül-perdeye kadar pek çok ürünü bir arada bulunmak mümkün. Yaz mevsiminin ardından sonbaharla birlikte mobilya seçimlerinde değişim yaşandığını belirten Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik, “Renkli ve canlı bir mevsimin ardından sonbaharın gelişiyle toprak ve pastel tonlarına eğilim artıyor. Yaşam alanlarında ufak dokunuşlarla yapılan değişimle evinizde büyük etki oluşturmak mümkün. Modoko’nun sunduğu yüzlerce mobilya ve dekorasyon seçeneği ile sonbaharın romantik havasını evinize taşıyabilir. Evlerinde veya ofislerinde ufak değişikliklerle yenilik isteyenler, Modoko’da her zevke ve bütçeye uygun mobilya dekorasyon ürünü bulabilir” dedi.


Modoko:
1969’da kurulan Türkiye’nin en seçkin mobilyacılar sitesi Modoko’da 150.000 m² alanda 350 önemli mağaza bulunmaktadır. Her tarzda mobilya üreten ve kişiye özel tasarım yapan birçok firmayı da bünyesinde bulundurarak yaşam alanlarını daha “özel” kılan Modoko, doğrudan 5.000, dolaylı olarak 35.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.