(BTicino) ile Yaşam Alanlarında YALINLIK Ön Planda…

Fonksiyonel çözümlere minimal bir yorum getiren BTicino, teknolojiyi zarafetle buluşturduğu Axolute Air serisi ile yaşam alanlarına ‘ince’ bir dokunuş yapıyor. Seride bulunan ve boyanabilme özelliğine sahip mat beyaz çerçevesiyle BTicino,  yaşam alanlarını farklı bir boyut katıyor.

BTicino, estetik tasarımlarıyla ev dekorasyonunu tamamlamanıza yardımcı olmanın yanı sıra boyanabilme özelliğine sahip mat beyaz çerçevesiyle evinde farklılık yaratmak isteyenlere harika bir seçenek sunuyor.

İnce bir dokunuş…

BTicino Axolute Air serisinde bulunan mat beyaz çerçeve, kişiselleştirebileceğiniz yaşam alanlarına ve yaşayan mekanlar yaratmanıza yardımcı oluyor. İnsana huzur ve ferahlık hissi veren Axolute Air Mat Beyaz Çerçeve, boyanabilme özelliğiyle evinizin atmosferini istediğiniz an değiştirmenize olanak sağlıyor.

Yaşam alanının kendine özgü bir ruhunun olmasını isteyenler için BTicino Axolute Air, devrim niteliğindeki 3,5 mm inceliğiyle bulunduğu mekanı benzersiz bir sadelikle taçlandırıyor. Ayrıca astar boya özelliğine sahip mat beyaz çerçeve, su bazlı boya ile istenilen renkte boyanarak yaşam alanlarını kişiselleştiriyor. Nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenebilen BTicino Axolute Air, kendi stilini oluşturmak isteyenlerin tercihi oluyor.