(İder Mobilya)’nın FLORA YEMEK ODASI ile Yaşam Alanlarında Ahşabın Sıcaklığı!

İder Mobilya, paylaşmanın ölçülemez hazzını hayat verdiği tasarımlarla birleştirerek, özgün işlere imzasını atıyor. Flora Yemek Odası ile en güzel anlarınızı sevdiklerinizle paylaşacağınız eşsiz bir alan yaratıyor.

Ahşabın hakimiyetinde bir yemek odasıyla siz de evinizde doğanın benzersiz ruhunu hissedebilir ve tabiatının sınırsız enerjisini yaşam alanlarına taşıyabilirsiniz. İder Mobilya, tam da bu noktadan yola çıkıyor, ince detayların damga vurduğu Flora Yemek Odası ile rafine ve dingin yaşam alanı vadediyor.

Patine işçiliğinin kullanıldığı serinin en dikkat çeken özelliği incelikle düşünülmüş detayları ve bu detayların yarattığı göz alıcı şıklık… Flora Yemek Odası, minimal formuyla farklı bir tasarıma hayat verirken iki farklı tonda kullanılan ahşap renginin sıcaklığı ise sıradışı bir etki yaratıyor. Sandalyelerde de aynı iddialı tavrı sürdüren Flora Yemek Odası, aynı zamanda kalabalık davet sofraları için hoş bir atmosfer yaratıyor. Özgün tasarımının yanı sıra fonksiyonel özelliklerin de ön plana çıktığı yemek odası, geniş depolama özelliğiyle işlevsel çözümler sunuyor.

Detaylı bilgi için www.idermobilya.com