YENİ (Hilti) SF 6(H)-A22 Kablosuz Delim ve Vidalama Makinesi!

Yapı sektörüne Ar-Ge temelli kaliteli ve inovatif çözümleriyle yüksek katma değer sağlayan Hilti, yeni Hilti SF 6(H)-A22 Kablosuz Delim ve Vidalama Makinesi ürününü inşaat profesyonellerinin beğenisine sundu. Sınıfının en iyi performansına ve konforuna sahip yeni Hilti SF 6(H)-A22, geniş yelpazede uygulama alanları, uzun ömür, yüksek verimlilik ve güvenlik özellikleri ile fark yaratıyor.

Ürünlerini inovasyon, kalite ve güvenlik üçgeninde tasarlayan inşaat el aletleri sektörünün öncü markası Hilti, yeni ürünü Hilti SF 6(H)-A22 Kablosuz Delim ve Vidalama Makinesini sektörle buluşturdu. Elektrik, mekanik, çelik, metal ve kaba işler gibi geniş yelpazede uygulamalarda kullanılabilen yeni Hilti SF 6(H)-A22 Kablosuz Delim ve Vidalama Makinesi, tam dolu bir pil ile rakiplerinden daha fazla delim ve vidalama yaparak sınıfının en iyi performansına sahip olduğunu kanıtlıyor.

Kullanım kolaylığı, yüksek dayanıklılık ve uzun ömür

Elektronik debriyaj özelliği sayesinde çalışma esnasında ses oluşturmayan yeni Hilti SF 6(H)-A22 Kablosuz Delim ve Vidalama Makinesi, iki vites seçeneği ve dakikada 1.600 devir kapasitesiyle yüksek verimlilik sağlıyor. Motoru ve metal mandreni ile dayanıklılığı artan uzun ömürlü Hilti SF 6(H)-A22, tüm bu özelliklerden dolayı tork ve hız ihtiyacı olan uygulamalar için tercih ediliyor. Yeni gövde tasarımı ve parlak LED ışığı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan yeni Hilti SF 6(H)-A22 Kablosuz Delim ve Vidalaması Makinesi, sınıfının en yüksek konforunu sunarken, eksi 20 dereceye kadar çalışabilme özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Delici ucun sıkışması halinde anında gücü kesen Aktif Tork Kontrol (ATC) sistemine sahip yeni Hilti SF 6(H)-A22, kullanıcıların güvenli bir şekilde çalışmasına olanak tanıyor. Tüm 22 Volt piller ile uyumlu çalışan yeni Hilti SF 6(H)-A22 Kablosuz Delim ve Vidalaması Makinesi, Hilti mağazalarından ve hilti.com.tr adresinden temin edilebiliyor.


Hilti ve Hilti Türkiye:
Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde 1941 yılında doğup, bugün yaklaşık 24 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye pazarına ilk kez 1982 yılında giren ve 15 yıl distribütörlük olarak temsil edilen Hilti, 1997 yılından bu yana ise Türkiye’de yüzde 100 yabancı sermayeli bir firma olarak faaliyet gösteriyor. Bu sene 20. yılını kutlayan Hilti Türkiye, göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2016 yılında yüzde 25 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 315 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016” listesinde 4. sırada yer aldı. 2015 yılında aynı ödül kategorisinde 3. sırada yer alan Hilti Türkiye, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e de layık görülmüştü.