(Crate and Barrel)’dan yaşam alanlarını GENİŞ göstermenin ipuçları!

Crate and Barrel, ufak dokunuşlar ve renk tercihleri ile küçük alanları daha geniş göstermenin ipuçlarını açıklıyor. Küçük yaşam alanlarında eşya ve renk seçimleri oldukça büyük önem taşıyor.

Işıltılı aynalar

Aynalar, özellikle banyo ve kıyafet odalarının vazgeçilmez eşyalarıdır. Fakat aynaları evinizin diğer odalarında da ortama şıklık, çekicilik ve genişlik katmak için kullanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı daha ferah, geniş ve derinlikli göstermek için duvarlarda açık renkleri tercih edebilir, son dokunuşları ise farklı tasarımları ile göz dolduran aynalarla yapabilirsiniz.

Yaşam alanları için çok raflı seçenekler

Kapalı dolaplar yerine açık dolapları ve rafları tercih ederek yaşam alanlarını genişletebilirsiniz. Crate and Barrel’ın ürün yelpazesinde yer alan Beckett 6 Raflı Kitaplık, kitaplarınızı, objelerinizi ve yemek takımlarınızı sergileme imkanı sunarken, Mark Daniel’ın tasarımı Elevate Ceviz Kitaplık odayı bölmek üzere bir seperatör görevini de üstleniyor. Sadece size özel bir saklama alanı yaratmak için ise Aspect Koleksiyonunu üst üste dizerek veya birbiriyle eşleyerek istediğiniz şekilde ferah ve modern bir tarz yakalayabilirsiniz.

Açık renk halıları tercih edin

Yaşam alanlarını olduğundan daha geniş göstermek için açık renk duvarlar kadar açık renk halılar da oldukça büyük önem taşıyor. Halı tercihiniz duvardan duvara ya da parçalı olabilir. Ferah bir yaşam alanı için işin sırrı açık ve sade desenli halıları tercih etmektir.

Hayat kolaylaştıran yataklı kanepeler

Yataklı kanepeler, evi genişletmek için en pratik çözümler arasında yer alıyor. Crate and Barrel’ın Reston Yataklı Kanepesi, kanepenin ön rayından yardım alarak tekerlekli bir yatağa dönüşmesiyle ön plana çıkıyor. Kapalıyken klasik hatlarıyla oturma odalarının vazgeçilmez bir tercihi olurken açık hali ise tek veya çift kişilik olmak üzere iki çeşit yatak opsiyonu sunuyor. Tercihini açık renklerden yana kullanacaklar için ise Axis II Yataklı Kanepe, inceltilerek güncellenmiş çizgisi ile rahat oturum vaat ederken, kaliteli yapısı ve yalın çizgileri ile her dekorla uyum sağlıyor. Rahat, dokulu ve dayanıklı özellikler taşıyan polyester-akrilik karışımı kahve renkli kumaş ile döşenen yataklı kanepe, özellikle çocuklu ailelerin rahatça tercih edebilecekleri bir alternatif oluyor.

Crate and Barrel’ın şık ve kullanışlı tasarımları, sizi Akasya, Zorlu Center, Ankara Next Level AVM, Bodrum Midtown AVM, Bodrum Yalıkavak mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.


Crate and Barrel:
Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 55 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır. 

Detaylı bilgi için: www.crateandbarrel.com.tr