(6+1 Tasarım Atölyeleri), Eylül’de Kapılarını YENİDEN Açıyor!

Görsel iletişim tasarımı çerçevesinde tematik atölye çalışmaları düzenleyerek alanında deneyimli profesyoneller ile alana ilgi duyan herkesi buluşturma amacı taşıyan 6+1 Tasarım Atölyeleri, yeni atölyeleriyle Eylül ayında yeniden kapılarını açıyor.

Temmuz ayında açılışı yapılan ve Şehir Fotoğrafçılığı, Vektör İllüstrasyon, Yapım Aşaması Videosu, Piktogram Tasarımı, Kod ile Tasarım, Arduino’ya Giriş atölyeleri düzenleyen 6+1 Tasarım Atölyeleri, bir dönemi başarıyla geride bıraktı. Yenilikçi ve yaratıcı fikirlerin uygulamaya geçtiği atölyelerde katılımcılar oldukça verimli ve eğlenceli vakit geçirdi. Alanında deneyimli isimlerin yönetiminde yapılan atölyelerde katılımcılar, kendi yaratıcılıklarını da gösterme ve farklı disiplinlerden gelen katılımcılarla fikir alışverişi yapma imkânı buldu.

Farklı Atölye Seçenekleri

6+1 Tasarım Atölyeleri Eylül ayında da Miyuki Takı Atölyesi (16 Eylül), Müzik ve Ses Tasarımı (17 Eylül), Afiş Tasarımı (23 Eylül), Mimarlar İçin Sayfa Düzeni (24 Eylül), Stop Motion (30 Eylül-1 Ekim) ve Yapım Aşaması Videosu (7 Ekim-8 Ekim) gibi görsel iletişim tasarımı çerçevesinde yeni atölyeler düzenlemeye devam ediyor. Atölyelerin kadrosunda ise Gülcan AdarFatih SevimlikurtVolkan ÖlmezPetek KızılelmaBerat İlkDilek Altan gibi başarılı genç isimler bulunuyor.

“Atölyelerden Nasıl Haber Alacağım?”

6+1 Tasarım Atölyeleri, kadrosunu genişleterek ve farklı atölyeler düzenleyerek Balat’ın tarihi dokusunda atölye çalışmalarına devam ediyor. Fikir almak ve 6+1 Tasarım Atölyeleri’ndeki gelişmelerden haberdar olmak isteyenler ise sosyal medya hesaplarını takip edebilir. Atölyelerden canlı yayın yapan ve Balat’ı gezmek isteyenlere öneriler sunan hesaplarda oldukça eğlenceli içerikler paylaşılıyor.

Siz de görsel iletişim tasarımı hakkında merak ettiğiniz konularda fikir sahibi olmak, farklı disiplinlerden insanlarla tanışmak ve yaratıcı bir hafta sonu geçirmek isterseniz, 6+1 Tasarım Atölyeleri’ni gözden kaçırmayın.


E-Posta: info@6arti1.com
Telefon: 0 (850) 885 13 27
Adres: Hızır Çavuş Köprübaşı Sok. No: 38, Balat, İstanbul

Web Sitesi: https://www.6arti1.com/
Facebook: https://www.facebook.com/6arti1/
Instagram: https://www.instagram.com/6arti1/
Twitter: https://twitter.com/6arti1/