(addresistanbul) Ev Dekorasyon Merkezi İle SONBAHAR Trendlerini Keşfedin!

Doğanın ferah ve pastel tonlarını yaşam alanlarına taşıma vakti.Bu Sonbahar-Kış sezonu için aradığınız keyifli, rahat ve trend kombinlerin hepsi addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi’nde!

Değişime Renklerle Başlayın!

Koyu yeşil bu sonbahar mekanlarda en çok dikkat çeken renklerden olacak. Doğal ahşap ve deri ile zenginleştirebileceğiniz koyu yeşil, pirinç ve krem objelerle tamamlanarak sonbahar-kış sezonu için mükemmel bir renk tercihi olacak.

İç mekanlarda göze çarpan renklerden gri bu sezon da hüküm sürmeye devam ediyor. Gri tonları özellikle beyaz ile bir araya gelerek sert ve yumuşak renklerdeki tüm objeleri tamamlayıcı rolde olacak.

Eylül ayında sezonun hakimi olacak koyu yeşil ve grinin yanı sıra bej, blush, kahverengi ve siyah da şık ve modern tasarımlar ile buluşuyor.

Mermer ve Pirinç Objeler Bir Arada

Mermerin doğallığı pirincin cazibesi ile birleşiyor. Sezonun ön plana çıkan favori ikilisi evin tüm alanlarında kendini hissettirecek. Son birkaç sezondur vazgeçilmezler arasına giren gümüş ve bronz tonlarını ise daha minimal objelerde görülecek.

Söz Tekrar Kadifede

Mekanlara klasik bir hava katan kadife bu sezon modern dokunuşlarla dekorasyonun olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Doğal ahşap, ayna ve metal detayların etkilerinin görüleceği dekorasyon trendleri mat siyah objeler ile tamamlanacak.