GS (WORKINTON), (Türk Telekom) Stadyumu’nda Açılıyor!

Türkiye’de ortak çalışma fikrini getiren ve geniş bir kitleye duyuran Workinton, Türkiye’deki ilk “Yaşayan Stat” projesine de katkı veriyor.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda GS Workinton ile yılın 365 günü açık olacak ve Kuzey Tribünü’nde yeşil saha manzaralı bir çalışma alanı inşa edildi. Sarı Kırmızı renklere tutku ile bağlı herkesin hayallerini süsleyen GS Workinton alanında isteyenler şirketlerinin adresini Türk Telekom Stadyumu olarak gösterecek veya Galatarasay efsanelerinin isimleri ile donatılan hazır ofisleri kullanabilecek. Ergonomik ve çalışma ortamına uygun olarak döşenmiş ofislerde masa ve/veya ofis kiralayanlar sadece bilgisayarını alarak ortamda seçtiği hazır ofislere yerleşip çalışabilecekler.

Diğer yandan maç günleri için isteyenler kombinelerini ve maç biletini GS Workinton alanından alarak ortamın keyfinden ve ikramlarından ofis sahipleri ile birlikte faydalanabilecekler.

Workinton CEO’su Pınar Massena, ofis kiracılarının toplam 750 m2’lik coworking açık alan ve hazır ofislerde bireysel olarak çalışacaklarını, toplantılarını yapacaklarını söyledi. Massena , “Stat manzaralı alanda kiralama yapanların aynı zamanda alanın hemen önünde bulunan VIP koltuklarda da ofis çalışan sayısı kadar koltuk kullanım hakkı da olacak. Türkiye’nin sportif alandaki en önemli iş projelerinden birine imza atıyoruz. Gerçek anlamda ülkemizin ilk ve tek “Yaşayan Stat” projesinin ilk adımını Galatasaray Spor Kulübü ile birlikte atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

GS Workinton ile Türk Telekom Stadyumu, “Yaşayan Stat” hüviyetine bürünecek. Hem Galatarasay Spor Kulübü, hem de Workinton’un büyük emeği ile hizmete açılacak olan GS Workinton’un resmi açılışı 8 Ağustos 2017 Salı günü gerçekleştirilecek.