(Hürriyet Emlak)’ta İLANLAR artık daha net!

İnternet üzerinden gayrimenkul arayanların sayısı her geçen gün daha da artıyor. Pek çok kişi, aradıkları gayrimenkulü gidip görmeden önce fotoğraflara bakarak karar veriyor. Bireysel kullanıcılara ve emlak sektörüne yüksek kalitede hizmet vermeyi sürdüren Hürriyet Emlak, ilan fotoğraflarındaki iyileştirme çalışmalarıyla gayrimenkul arayanların beklentilerini karşılıyor. Hürriyet Emlak, ön filtre özelliği sayesinde fotoğrafları daha yüksek kaliteye çıkarırken, ‘dev foto’ özelliği ile kullanıcıları daha büyük ve detaylı fotoğraflarla buluşturuyor. Bu sayede kullanıcılar, bir ev ilanına bakarken artık o ev hakkında daha fazla fikir sahibi oluyor.

Emlak sektörünün nabzını tutan Hürriyet Emlak, profesyonel ekibi ile yüksek kalitede hizmet vermek için teknik çalışmalarını sürdürüyor. Güncel ve detaylı ilanları sayesinde kullanıcıların aradıkları gayrimenkule daha hızlı ulaşmasını kolaylaştırırken, emlak ofislerinin ve gayrimenkul sahiplerinin de satışını hızlandırıyor.

İnternet üzerinden gayrimenkul arayanların sayısı her geçen gün artarken, gayrimenkul ilanlarının fotoğrafları en belirleyici kriterlerden biri oluyor. İnsanlar, aradıkları gayrimenkulü gidip görmeden önce fotoğraflara bakarak karar veriyor. Hürriyet Emlak’ın yaptığı iyileştirmeler sayesinde kötü çekilmiş, çözünürlüğü düşük, bulanık ve gerçeği yansıtmayan fotoğraflara artık yer verilmiyor.

Hürriyet Emlak’a koyulan ilanlarda fotoğrafların ışık ve renk ayarları, boyutlandırılması ön filtreden geçiyor. Yeni ilan fotoğraflarının üzerinde bulunan web adresi, ilan ID numarası, emlak ofisi logosu gibi filigranlar daha da küçültülüyor. Fotoğrafların renk ve çözünürlükleri iyileştirilerek standart bir görünüme kavuşuyor. Kullanıcılar, bu sayede ilanları daha detaylı bir şekilde inceleyebiliyor. Yapılan iyileştirmelerle birlikte ‘dev foto’ özelliği sayesinde, kullanıcılar aradıkları gayrimenkul hakkında daha fazla fikir sahibi olabiliyor.


Hürriyet Emlak:
Hürriyet Emlak, emlak sektörünü tek bir çatı altında buluşturmayı hedefleyen, yüksek kalitede hizmet veren, güncel ve detaylı ilanları ile emlak sektörünün nabzını tutan bir platformdur. 2006 yılında kurularak profesyonel ekibi ile çalışmalarına başlamış, kısa sürede hurriyetemlak.com web sitesindeki 15 bin güncel ilan ile yayın hayatına atılmıştır. Hürriyet Emlak, kurulduğu yıldan bu yana, bireysel kullanıcılara ve kurumsal iş ortaklarına yüksek kalitede hizmet vererek emin adımlarla ilerlemektedir. Emlak ofislerinin, bireysel üyelerin ve kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak birçok ürünü “Türkiye’de ilk” olarak hizmete sunan Hürriyet Emlak, kullanıcıların aradıkları gayrimenkulü sadece bulmayı değil, o gayrimenkulü edinmeye giden yolculuğu kolaylaştırmaktadır.

Detaylı bilgi için: www.hurriyetemlak.com