(Hilton) Türkiye’deki İLK DoubleTree by Hilton resort otelini duyurdu!

Hilton 2018’in başında 324 odalı yeni oteli DoubleTree by Hilton Antalya Kemer otelini açmak üzere, Hasançebi İnşaat Turizm Yatırımları ve Ticaret Anonim Şirketi ile franchise anlaşması imzaladı.

Tesis, faaliyete geçmesi ile birlikte, geniş kumsalı ile Hilton markasının Antalya’daki ilk resort oteli olacak. Batı Toros Dağları manzarasına sahip otelde özel plaj, altı restoran, dört bar, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa tesisleri, fitness merkezi, tenis kortu ve üç konferans salonu bulunacak.

DoubleTree by Hilton Antalya Kemer Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı, No: 28/1, 07980 Kemer, Antalya adresinde hizmet verecek.

Detaylı bilgi için: news.doubletree.com 


DoubleTree by Hilton:
DoubleTree by Hilton, altı kıtada önemli şehirler, metropoller ve tatil yörelerinde yaklaşık 500 üst sınıf tesis ve 119 binden fazla odayla hizmet veren, hızla büyüyen bir marka. DoubleTree by Hilton olarak, konuklarımıza otele geldiklerinde çikolata parçalı sıcak kurabiye ikram etmekten topluma hizmet etmeye kadar, büyük etki yaratan küçük ayrıntılara önem veriyoruz, Çağdaş tasarımımız, restoranlarımız ve lounge alanlarımız, oda servisimiz, sağlık kulüplerimiz, iş merkezlerimiz, toplantı ve banket alanlarımız ile eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyoruz. Hilton’un 14 ayrı marka altında hizmet veren tesislerinde uygulanan ödülü sadakat programı Hilton Honors, DoubleTree by Hilton otellerinde de uygulanmaktadır. Doğrudan diledikleri bir Hilton kanalı üzerinden rezervasyon yapan Hilton Honors üyeleri, hem zamandan tasarruf ediyor hem de avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Bunun yanı sıra özel üye indirimi, ücretsiz standart Wi-Fi ve Hilton Honors Puanları (Points) ile ödeme fırsatı yakalıyorlar. Sektör öncüsü Hilton Honors mobil uygulaması üzerinden işlem yapan kullanıcılar için özel dijital check-in ve dijital anahtar imkanı bulunuyor. 

Hilton:
Hilton (NYSE: HLT) 103 ülke ve bölgede, dünya çapında 14 marka altında 5 bini aşkın tesis ve 81 binden fazla odayla hizmet veren, dünyanın lider turizm ve konaklama şirketlerinden. Konuklarına olağanüstü bir deneyim yaşatma geleneğini sürdüren Hilton’un tesislerinde konaklayan her herkes, her zaman aynı hizmet kalitesi ile karşılanıyor. Şirketin portföyü, Hilton Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Curio Collection by Hilton, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Tru by Hilton, Homewood Suites by Hilton, Tru by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations markalarından oluşuyor. Zincir ayrıca, ödüllü konuk sadakat programı Hilton Honors®’ı yürütüyor. Doğrudan diledikleri bir Hilton kanalı üzerinden rezervasyon yapan Hilton Honors üyeleri, hem zamandan tasarruf ediyor hem de avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Bunun yanı sıra özel üye indirimi, ücretsiz standart Wi-Fi ve Hilton Honors Puanları (Points) ile ödeme fırsatı yakalıyorlar.