(Tepe İnşaat)’In Yeni Projesi; TEPE AURA’da Lansman Öncesi Fırsatlar!

Tepe Aura’da, 160 yıllık meşe ağacının gölgesinde, hikayesiyle tüm masalları gölgede bırakacak yepyeni bir hayat başlıyor. Lansman öncesi satışların başladığı projede fiyatlar 663 bin TL ile 1 milyon 962 bin TL arasında değişiyor.

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Tepe İnşaat, Çekmeköy-Ömerli’de yeni bir projeye imza atıyor. Ömerli Sırapınar’da, 3. köprü bağlantısının hemen yanında, her penceresinden yeşilin göründüğü proje villa konforu ve ferahlığını daireye taşıyor.

160 yıllık dev meşe ağacının çevresinde konumlanan Tepe Aura şehrin kalabalığının, gürültüsünün, stresinin uğramadığı ancak şehre ulaşımının da bir o kadar yakın bir konumda yer alıyor. Toplamda 98 konutun yer aldığı Tepe Aura’da fiyatlar 663 bin TL ile 1 milyon 961 bin TL arasında değişiyor.

16 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen ve 3’er katlı 16 bloktan oluşan Tepe Aura’da alanları; 106 metrekare ile 199 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 ve 3+1 dubleks tipinde daireler bulunuyor.

Doğa ile iç içe bir yaşam…

Tepe Aura hakkında bilgi veren Tepe İnşaat Genel Müdürü Atila Kemal Oğuz, “Proje arsasının tam ortasında 160 yıllık dev bir meşe ağacı bulunuyordu. Tüm projeyi bu ağaca göre onun etrafında onun enerjisinden ve dinginliğinden faydalanmak üzere konumlandırdık. 3’er katlı binalarımızın her biri meşe ağacını geçmeyecek şekilde tasarlandı. Evler birinin önünü ve manzarasını kesmiyor ve tüm evler meydandaki meşe ağacına bakıyor. En ince ayrıntısına kadar doğayla iç içe bir yaşam için tasarladığımız Tepe Aura şehrin kalabalığının, gürültüsünün, stresinin uğramadığı ancak şehre ulaşımın da bir o kadar yakın bir konumda bulunuyor.” dedi.

Tepe Aura’da 3 farklı dekorasyon seçeneği…

Parkeden seramiğe, mutfak mobilyasından banyo duvar kaplamasına kadar özenle hazırlanmış 3 farklı dekorasyon paketinin bulunduğu Tepe Aura’da yüzme havuzu ve sosyal tesis alanları yer alıyor.

Otoparkların çok büyük bir bölümünün yer altında olacağı projede araç trafiğini en aza indirecek şekilde tasarlandı. Her aşamasında dünya standartlarında çevre duyarlılığının ele alındığı Leed Gold adayı olan Tepe Aura’da ayrıca farklı alanlarda çocuklar için oyun üniteleri de olacak.