(Daikin)’den Yaza İKİ YENİ Klima!

İklimlendirme sektörünün Japon devi Daikin, bunaltıcı yaz sıcaklarında klima konforu yaşamak isteyenler için Shira serisini yeniledi. Daikin’in en çok tercih edilen serilerinden olan Shira, farklı ihtiyaç ve konfor alanlarına göre geliştirilen 2 farklı modeli ile yazı karşıladı. Çevre ve tüketici dostu özelliklerine yenileri eklenen Shira+ ve Shira Eco doğru hava ile birlikte daha fazla verim ve daha çok tasarruf sağlıyor.

Doğru hava uzmanı Daikin, kullanıcılarının farklı iklimlendirme ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan geniş ürün gamını, yeni teknolojiler ile donatmaya devam ediyor. Türkiye’nin sezonsal verimlilik kriterlerine uygun ilk kliması olan Shira’yı, yazın sıcak ve nemli havasını bir konfor ortamına dönüştürecek şekilde yenileyen Daikin, Shira+ ve Shira Eco olmak üzere yenilenen iki modelini kullanıcıların beğenisine sundu.

Yüksek teknolojiyi bir üretim standardı olarak benimseyen, tüketici ve çevre dostu ürünleri ile doğru hava ortamları sunan Daikin, Shira serisi ile kullanıcılarına yeni nesil klima keyfi yaşatıyor. Soğutmanın yanı sıra ısıtma performansı ile de dört mevsim kesintisiz konfor sunan Shira serisi klimalar, inverter klimaların bütün avantajlarını kullanıcılarına yaşatıyor.

Özel titanyum apatit hava temizleme filtresine sahip Shira klimalar, havadaki toz partiküllerini temizlerken bakteri, virüs gibi organik kirleticileri emiyor ve kötü kokuları gideriyor. Bu özelliklerinin yanında opsiyonel çevrimiçi kumandası ile de yönetilebilen Shira serisi klimalar, dilediğiniz yerden dilediğiniz gibi ayarlanabiliyor.

Yumuşak kıvrımlı hatları ve estetik görünümü ile öne çıkan Daikin Shira serisi klimalar, mekanın bütünlüğünü bozmayacak kompakt yapısı sayesinde her ortama ve farklı dekorasyon stillerine uyum sağlıyor. Düşük ses seviyesi ve gece ayar modu ile uyurken de konforu üst seviyede tutan Shira klimalar, yatak odası, çocuk odası gibi ortamlarda dahi rahatlıkla kullanılabiliyor.

SHIRA+ R32 İLE DAHA ÇEVRECİ

Sürdürülebilir ısıtma ve soğutma teknolojileri konusunda sektörüne öncülük eden Daikin, yeni nesil kliması Shira+ ile kullanıcılarını yeni nesil soğutucu akışkan R32 ile de tanıştırıyor. Shira+ mevcut üstün özelliklerinin yanı sıra sıfır ODP (Ozon Tüketme Potansiyeli) ve düşük GWP (Küresel Isınma Potansiyeli) değerlerine sahip bu çevre dostu gaz ile A+++’a varan enerji tasarrufu sunuyor.

Akıllı göz teknolojisi ile iki kademeli çalışan Shira+ bu teknoloji ile ortamdaki kişileri algılayarak havayı üzerlerine değil, farklı açılara üflüyor. Ortamda 20 dakika boyunca hareket algılamadığında otomatik olarak ekonomi moduna geçen Shira+ yatay ve düşey kanat salınımı ile üç yöne hava akışı sağlayabiliyor. Shira+ Daikin’e özel Flash Streamer teknolojisi ile otomatik filtre temizleme özelliğine de sahip.

Shira+ aynı zamanda haftalık ve günlük programlama özelliği ile kullanıcılarına istenilen zamanda istenilen konfor ortamını yaratıyor. Bu arada multi (çoklu) bağlantısına da sahip olan Shira+, böylece birden fazla odada iklimlendirme gereken durumlarda aynı dış üniteye bağlanabilen çok sayıda klima kullanımına olanak tanıyor.

HER BÜTÇEYE UYGUN SHIRA ECO

Serisinin bütün özelliklerini barından Shira Eco ise verimlilik değerlerinden taviz vermeden daha ekonomik bir klima arayanlara ideal bir çözüm sunuyor. Standart zamanlayıcı özelliği ile istenilen zamanda açılıp kapanabilen Shira Eco, A++’a varan enerji tasarrufu ile oturma odalarından yatak odalarına kadar konforlu bir ortam sağlıyor.

Daikin, bu yazı klimasız geçirmek istemeyenler için 31 Temmuz 2017, Pazartesi tarihine kadar Shira modellerinde yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor.