(Profilo)’dan ENERJİ TASARRUFLU Klimalar!

Profilo klimalar, yaz sıcaklarının kurtarıcısı olurken, doğal ortamların negatif iyon yüklü canlandırıcı havasını evlere taşıyor, yüksek sterilizasyon gücü ile konfor ve sağlığı bir arada sunuyor.

Profilo’nun A+ ve A++ enerji sınıfı klimaları, yaz sıcaklarına ekonomik ve konforlu çözüm sunarken, ekstra özellikleri ile evlerin havasını ferahlatıyor. Turbo özelliği sayesinde, ortamdaki havayı 20 dakika gibi kısa bir sürede soğutan Profilo klimalar, tüketicilerin farklı kullanım ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmiş birbirinden farklı özelliklere de sahip. Doğal ortamların canlandırıcı havasını yaratması ve filtreleyerek steril ve sağlıklı bir hava sunması, ürünlerin en dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.

Ev ekonomisine katkı sağlayan Profilo Inverter klimalar

Profilo’nun yeni enerji yönetmeliğine uygun A, A+ ve A++ enerji sınıfı Comfort Cool ve Sea Air DC Inverter Klimaları, yeni açma kapama teknolojisi sayesinde standby konumundayken yüzde 80’e yakın enerji tasarrufu sağlıyor.

Comfort Cool ve Sea Air DC Inverter Klimalar ayrıca, soğutma modu sırasında gaz kaçak tespiti yaparken 12 farklı iç ünite fan hızıyla da ortamın hava akış konforunu artırıyor.

İyonizer klima ile evin içine taşınan doğal ortam ferahlığı

Profilo’nun iyonizer klimaları, sadece soğutmak ya da ısıtmakla kalmıyor. Doğal ortamların negatif iyon yüklü canlandırıcı havasını evlere taşıyarak serinletmenin yanı sıra ferahlık da yaratan Profilo iyonizer klimalar, bu yazın en çok tercih edilecek modelleri arasında yer alıyor.

Sigara dumanından arındırıyor, sağlığa uygun olmayan koku ve maddeleri temizliyor

Evlerde solunan havayı sigara dumanından arındırarak, organik koku ve maddelerin geçmesini önleyen DC inverter Split Klimalar,özellikle annelerin favorisi oluyor. Yüksek sterilizasyon gücü ile konfor ve sağlığı bir arada sunan DC inverter Split Klimalar, Bio Filtre özelliği sayesinde de evleri kirli hava, çiçek polenleri ve tozdan arındırıyor ve ortama temiz bir hava sağlıyor.

Profilo’nun genişleyen klimaları ile eviniz yaza hazır

Profilo, bu ay satışa çıkan iki yeni salon tipi  klima ile ürün gamını da genişletiyor. Yeni model salon tipi klimalar, cafe, restoran, toplantı salonu, cami gibi büyük alanlarda kullanıma da uygunluğu ile dikkat çekiyor.

P3ZMI24002 Inverter salon tipi klima, yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesinin yanı sıra birbirinden özel fonksiyonları ile de kullanım kolaylığı sunuyor. A+ enerji sınıfı klima, turbo çalışma sistemi sayesinde de yaz sıcaklarına meydan okuyor. P3ZMI24002 Inverter klima, aynı zamanda elektrik kesintilerine karşı otomatik yeniden başlatma özelliğine sahip.

Profilo P3ZMI42000 On-Off Model Klima ise nem giderme, ısıtma, soğutma, uyku ve donmaya karşı koruyucu özelliklerinin yanı sıra 3 kademeli ve otomatik fan hızı ile farklılaşıyor. Ürün ayrıca, çıkarılıp yıkanabilir ön filtresi ve iki yönlü üfleme tekniği sayesinde de en çok tercih edilen klimalar arasında yer alıyor.

ÖTV indirimi ile çok avantajlı fiyatlara tüketici ile buluşan Profilo klimalar, tüm Profilo Yetkili Satıcıları’nda satışa sunuluyor.

www. profilo.com.tr