(Crate and Barrel)’den RENKLİ yaşam alanları…

Geniş ürün yelpazesinde şık ve kullanışlı ürünleri bir arada sunan Crate and Barrel, renkleri yaşam alanlarına taşımak için ilham kaynağı oluyor.

Doğal tonlarda döşenmiş bir odada Crate and Barrel’ın doygun renkli halıları ya da renkleriyle öne çıkan bir yastıkları, göz alıcı bir görüntü yaratıyor. Yeni Zelanda yünlerinden el işçiliği ile üretilen Baxter halıları, renk geçişleriyle mekanlara doku ve derinlik katıyor. Baxter Halılar Mavi, Gri, Lacivert, Koyu Yeşil, Yeşil, Turuncu, Mürdüm Rengi, Açık Kahverengi, Gri&Yeşil, Su Yeşili ve Bordo renk seçeneklerine sahip Baxter halı dekorasyonda fark yaratmak isteyenler için ideal bir alternatif oluyor.

Crate and Barrel için özel olarak elde üretilen Linden yastık kılıfları Altın Rengi, Bakır Rengi, Gri, İndigo, Koyu Gri, Mürdüm Rengi, Natürel, Petrol Rengi, Sarı, Açık Mavi ve Yeşil renkleriyle dikkat çekiyor. Linden yastıklar için zanaatkarlar, işe öncelikle iplikleri yıkayıp kaynatarak başlıyor. Ardından ip çileleri, uzun çubuklar ile boya kazanlarına batırılıyor. Boya kazanlarında elde boyanan ipler, daha sonra güneşte kurutuluyor ve dokunmaya hazır hale geliyor. Elde boyanan ipliklerin geleneksel dokuma tezgahlarında dokunmasıyla da zengin renk geçişlerine sahip bu yastıkların kumaşları ortaya çıkıyor.

Crate and Barrel’ın rengarenk halı ve yastıklarına Akasya, Zorlu Center, Ankara Next Level AVM, Bodrum Midtown AVM, Bodrum Yalıkavak mağazalarından ve www.crateandbarrel.com.tr adresinden ulaşılabilir.


Crate and Barrel:
Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 55 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.