(bi_özet) Yapı Sektöründe İletişim Toplantıları II: “Gayrimenkul Kimin İçin?”

bi_özet, yapı sektöründe pazarlama iletişimini konu alan etkinlik dizisinin ikincisini gerçekleştiriyor. bi_özet gayrimenkul gazetesinin alanlarında uzman köşe yazarları Ayşe Hasol Erktin, Engin Başaran, Ersun Bayraktaroğlu, Halil İmamoğlu, Makbule Yönel Maya ve Umut Saçan’ın katılımıyla Banu Binat moderatörlüğünde düzenlenen “Gayrimenkul Kimin İçin?” paneli 26 Mayıs’ta Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul’da!

bi_özet, yapı sektöründe pazarlama iletişimini konu alan bir etkinlik dizisi gerçekleştiriyor. Sektörün tüm öznelerini bir araya getirmeyi amaçlayan bir dijital yayın ile yola çıkan bi_özet, düzenlediği “bi_özet Yapı Sektöründe İletişim Toplantıları” etkinlik dizisi ile mimar, mühendis, müteahhit, işveren, yatırımcı, akademisyen, yapı malzemesi üreticileri ve bu alanda çalışan iletişim, reklam, medya planlama ve dijital hizmet ajanslarını bir araya getiriyor. Pazarlama iletişimi konusunu farklı açılardan ele alan toplantıların ilki geçen yıl Yapı Fuarı-Turkey Build 2016’da “kariyer” alt başlığıyla düzenlendi.

Etkinliklerin ikincisi Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 2017’de “Gayrimenkulde İletişim” konusuna odaklanacak. “Gayrimenkul Kimin İçin?” başlıklı panele ilk sayısı Nisan 2017’de çıkan bi_özet gayrimenkul gazetesinin alanlarında uzman köşe yazarları konuşmacı olarak katılacak.

 

“Gayrimenkul Kimin İçin?”
26 Mayıs 2017, Cuma

14.00 – 16.00

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi

Moderatör


Banu Binat | Yüksek Mimar, Binat İletişim&Danışmanlık

Konuşmacılar

Engin Başaran | Tüketici Uzmanı, Onursal Başkan TÜDER

Ersun Bayraktaroğlu | Gayrimenkul Sektör Lideri, YMM, PwC Türkiye

Umut Saçan | Marka Danışmanı, US Brainworks Gayrimenkul Markalaştırma Ajansı

Halil İmamoğlu | E. İş Baş Müfettişi, A sınıfı İSG Uzmanı, Öğr.Görevlisi, İAÜ

Ayşe Hasol Erktin | Urban Land Institute (ULI) Türkiye Başkanı, HAS Mimarlık Ltd.

Makbule Yönel Maya | Genel Müdür TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.

 

Online davetiye için; http://www.yapifuariistanbul.com/tr-TR/visitor/yapi-turkeybuild-online-registration.aspx?utm_source=binat&utm_medium=etkinlik-sayfasi#goanchor

Etkinlik: http://www.yapifuariistanbul.com/tr-TR/etkinlikler/etkinlik-programi.aspx?utm_source=binat&utm_medium=mailing

Facebook: https://www.facebook.com/events/1488566221185449/

 


bi_özet:
Yapı, mekan ve diğer bileşenler yapı sektörünün nesnesi olarak bir uyum içerisinde yaşam alanlarımızı oluşturur. Sektörün özneleri ise  mimar, tasarımcı, karar verici, işveren, müteahhit, yüklenici, malzeme üreticisi, yatırımcı, STK, üniversiteler, iletişim ve reklam ajansları, medya planlama şirketleri, yayınlar ve tüm bu alanlardaki kurum ve kuruluşlara hizmet sağlayan firmalardır. bi_özet sektörün bütün öznelerine eşit mesafede hizmet eden, profesyonellere yönelik bir iletişim platformudur. Sektördeki yenilikler, gelişmeler, etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri hakkında her şey burada diğer profesyonellerle paylaşılmaktadır. Rakibinizin ne yaptığını izleyeceğiniz gibi, sektörün gidişatı, trendleri, beklentileri hakkında fikir sahibi olarak kendiniz ile ilgili paylaşımları da yönlendirebilirsiniz. Yapı sektörünün özneleri arasında pazarlama iletişimi için profesyonellere yönelik geliştirilmiş olan [bi_özet] Binat İletişim & Danışmanlık tarafından yayınlanmaktadır. Bu yayın, şirket kurucusu ve ekibinin, 20 yıllık sektörel iletişim ve yayıncılık deneyiminin bir ürünüdür.

bi_özet gayrimenkul:
İlk sayısı Nisan 2017’de yayınlanan, tüketiciyi bilinçlendirmeye ve üreticiyi nitelikli üretime teşvik etmeye yönelik bir sosyal sorumluluk projesi olarak 3 ayda bir çıkan “bi_özet gayrimenkul”, DÜNYA gazetesi ile birlikte tüm Türkiye’de dağıtılıyor. Sağlam, sağlıklı ve güvenli yapılar inşa edilmesi için nitelikli inşaatın desteklemesini amaçlayan gazete, gayrimenkul sektöründen güncel haberler, özel bölümler, söyleşiler, uzmanlardan değerlendirmeler ve görüşlerle beslenen zengin içeriği ile okuyucusuna güvenilir bilgi sunmayı amaçlıyor.

 Binat&İletişim ve Danışmanlık:
Yapı sektöründe profesyoneller arasında pazarlama ve iletişim danışmanlığı veren ve bu iletişimi destekleyen yaratıcı pazarlama stratejileri, çözümler üreten Binat İletişim ve Danışmanlık Banu Binat tarafından mimarlık ve tasarım ortamına yönelik iletişim çözümleri üreten ilk şirket olarak 2009 yılında kurulmuştur. 2000 yılında Türkiye’nin yapı sektörüne odaklanan ilk portalı olan Arkitera.com’un ve Arkitera Mimarlık Merkezi’nin de kurucu ortağı olan Banu Binat mimarlık ve tasarım dünyasında, sanal ortamda yeni mecra ve iş modelleri yaratılması, izleyici kitlesi oluşturulması konusundaki deneyimlerini, ekibe katılan mimar ve tasarımcılarla birleştirmiştir. Yaptığı her işin mimarlık kültürüne ve yaşanan fiziksel çevreye katkısı olması, aynı zamanda toplumda bu konuda farkındalık yaratılması Binat İletişim ve Danışmanlık’ın öncelikli hedefidir. Şirket, medya planından, profesyonellere yönelik reklam tasarımlarına, fikirden, hizmete, basılı & dijital yayın, sosyal medya, pazar araştırması ve etkinliklere kadar pek çok alanda hizmet vermektedir. | http://binatdanismanlik.com

 YAPI FUARLARI – TURKEYBUILD
39 yıldır Türk Yapı Sektörü ve Bölgenin En Büyük Buluşmaları

YEM Fuarcılık A.Ş.; ITE Turkey’i oluşturan şirketlerden biri olarak Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara ve Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’i düzenlemektedir. YEM Fuarcılık 39 yıllık tecrübesini, 20 ülkede 32 ofisle dünya çapında yılda 240 fuar ve konferans düzenleyen, küresel bir ağa sahip ITE Group Plc.’nin sağladığı güçlü küresel ağ ile birleştirerek, fuar katılımcılarına ve sektöre yeni iş fırsatları yaratılmasına katkıda bulunuyor. Yapı Fuarları – Turkeybuild, Türkiye ekonomisinin odağında yer alan üç büyük kent; İstanbul, Ankara ve İzmir’de, Türkiye’nin ve bölgelerinin lider fuarlarını oluşturuyor. Ulusal ve uluslararası alanda güvenilir bir marka olan fuarlar, her geçen yıl büyüyerek, sektöre sağlanan faydayı artırmayı başarıyor. Yapı Fuarları – Turkeybuild sektöre yeni ihracat kapıları açıyor, yeni işbirlikleri ve satınalmalar için fırsatlar yaratıyor. Türk yapı sektörünü uluslararası arenada da temsil eden Yapı Fuarları – Turkeybuild, yıl boyunca yerli yabancı ortalama 180.000 ziyaretçiyi buluşturuyor. Bu kapsamda ülkedeki en büyük yapı buluşması olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, “Türkiye’nin de içinde bulunduğu Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı” olma özelliğini taşıyor. YEM Fuarcılık Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği – Türkiye İMSAD üyesidir. | www.yapifuari.com.tr

 ITE Turkey:
ITE Turkey, uluslararası fuarcılık şirketi ITE Group’un Türkiye ofisidir. Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuar organizasyonları düzenleyen ITE Turkey, YEM Fuarcılık, EUF – E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri, Ekin Fuar, Platform Uluslararası Fuarcılık ve TF Fuarcılık şirketlerinden oluşmaktadır.

Yapı, turizm, kozmetik, gıda, moda, enerji, ambalaj, su ve atıksu arıtma teknolojileri, iş ve inşaat makineleri, raylı sistemler ve lojistik sektörlerinde Türkiye’nin lider fuarlarını düzenleyen ITE Turkey gücünü, Türkiye ve bölgedeki deneyiminin yanı sıra grup şirketleri arasında yer aldığı ITE Group’un küresel ağından alıyor. 20 ülkede 32 ofisi, 1.000’i aşkın deneyimli personeliyle dünya çapında yılda 240’ı aşkın fuar ve konferans düzenleyen ITE Group Plc.’nin Türkiye ofisi olan ITE Turkey, fuarcılık sektöründeki güçlü küresel ağını, içinde yer aldığı her bir sektöre aktararak, düzenlediği fuarlarda yeni iş, işbirliği ve satınalma fırsatları yaratıyor, bu sektörlerin gelişmesine katkıda bulunuyor. | www.ite-turkey.com