(Armstone®), 2017 İSTANBUL YAPI FUARI’na katılıyor…

Zamana direnen doğa dostu taş kaplama malzemeleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunan Armstone®, 2017 İstanbul Yapı Fuarı’na katılıyor.

23-27 Mayıs tarihleri arasında, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Yapı Fuarı, düzenlendiği ilk yıllardan bu yana her yıl artan katılımcı sayısı ile giderek büyüyor. Armstone®, 1945 yılından günümüze kadar, tecrübesi ve yüksek üretim standartlarıyla dünyanın birçok ülkesine Kompozit taş üretimi yapan Hollandalı lider firma MBI ortaklığında, doğal, granül ve kompozit taş malzemeleri gibi fonksiyonel birçok ürün grubunu, Armstone tecrübesi ve güvencesi ile Türkiye’de projelerle buluşturdu. Kurulduğu günden bu yana sayısız projede ürün ve hizmetleri ile yer alan Armstone®, bu yıl Yapı Fuarı’da 3/121 nolu stantta, %100 geri dönüşümlü enerji sertifikasına sahip, uluslararası yüksek kalitede ve çevreci bir anlayışla üretilen taş kaplama malzemelerini fuar ziyaretçileri ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Ürün inovasyon sürecindeki başarısıyla, birçok ihtiyaca ve estetik arayışa cevap veren taş kaplama ürünleri ile Armstone®, bu yıl da fuarın dikkat çeken firmalarından biri olmaya hazırlanıyor.


Armstone®:
Bir Armada Groupe® markası olan Armstone® 1994 yılında yalıtım alanında hizmet vermek için kurulmuştur. Deneyimli kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile geçmişten günümüze birçok ürün grubunu tek bir şemsiye altında toplamıştır. 

Armstone® sunduğu ürün kalitesi ve konusunda uzman kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen birçok mimari projede yer almıştır. Özellikle alışveriş-kültür merkezleri, eğitim kurumları, oteller, konut ve ofis projelerinde Armstone® ürünleri tercih edilmektedir. Dış mekânlar için sunduğu çok çeşitli ürünler olan kumlamalı, cilalı, fırçalı; doğal, kompozit ve karo taşlar ile her projede en iyi çözüm Armstone® tarafından kolaylıkla sağlanmaktadır.