(L’unica)’nın AKDENİZ esinli tasarımları bahçelere KONFOR katıyor…

Açık havanın ruhunu değiştiren bahçe mobilyası markası L’unica, yeni ürünü Costa taş masa ve Türkiye’ye getirdiği Houe markalı Click sandalye ile dış mekanlara konfor katıyor. Zamansız tasarımıyla dikkat çeken Costa Taş Masa ve lego özelliğiyle kişiselleştirilebilen Houe Click sandalyenin birlikteliğiyle bahçelerde Akdeniz rüzgarı esiyor.

Fonksiyonel tasarımlarını kalite, dayanıklılık, konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica, 2017 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan Costa taş masa ve Danimarka’nın yetenekli tasarımcılarının imzasını taşıyan Houe’nin Click koleksiyonunda yer alan sıra dışı lego sandalyeleri, Akdeniz ruhunu kişiselleştirerek bahçelere taşıyor.

Costa taş masa, ayaklarında bulunan detaylarının yanı sıra üzerindeki doğal ve sade görünümlü taş platformla da dikkat çekiyor. Costa, tasarımında kullanılan taş detayı ile bahçelere prestij ve değer katıyor. Uzun yıllar sonra bile eskimeden hep yeniymiş gibi duracak olan Costa taş masa, Neo-İskandinav tarzı tasarımlarıyla farklılaşan Houe’nin Click koleksiyonunda yer alan sıra dışı ve zamansız sandalyeleriyle dış mekanlarda adeta zamanı durduruyor.

Bambu ve ince metalin birleşiminden oluşan Click sandalye, arkasında bulunan klipslerin çıkabilmesi sayesinde adeta bir lego gibi istenilen şekilde renklendirilerek kişiselleştirilebiliyor. Farklı icatlarıyla öne çıkan mucit marka Houe, karteladaki sekiz rengi kullanarak kişisel zevklere uygun sandalyeler tasarlanmasına imkan tanıyor. Click koleksiyonunda sallanan sandalye, yemek sandalyesi ve pozisyonlu sandalye olmak üzere üç farklı seçenek bulunuyor.


L’unica:
Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. L’unica markalı bahçe mobilyalarının yanı sıra ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq, İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe, premium tasarımlarıyla dünyaca ünlü Danimarkalı Cane-line markalarının ürünlerini de Türkiye’ye getiren L’unica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Weber, Morso ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe barbekülerini de müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekanlarına prestij ve keyif katan modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın 2017 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor.

Detaylı bilgi için: www.lunica.com.tr