(Zehnder) Havlupan ile ENERJİ VE SU TASARRUFU!

Zehnder, tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunduğu yenilikçi radyatörleri ile hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de havluların yıkanma sıklığını azaltarak su kaynaklarının boş yere tüketilmesinin önüne geçiyor.

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi olan ve İsviçre kalitesini Türkiye’ye getiren ithal radyatör markası Zehnder Grup’un benzersiz havlu radyatörleri, banyolarda harika bir ambiyans yaratırken, dikkat çekici özellikleri ile de işlevselliğini konuşturuyor. Estetik tasarımlarıyla olduğu kadar avantajlarıyla da göz dolduran Zehnder havlupanlar, banyolara farklılık katıyor.

Oteller için verimli kullanım

Zehnder havlupanlar, otellerdeki yoğun sirkülasyona da ayak uydurarak verimlilik konusunu ön plana taşıyor. Fonksiyonelliği arttırılırken ısı veriminin de istenen değerlerde kalması sağlamak için tasarlanıyor ve bu sayede enerji tasarrufu sağlıyor. Aynı miktarda enerjiyi daha verimli şekilde kullanan havlupanlar, kolay temizlenebilme özelliği ile her anlamda rahatlık sunuyor.

Zehnder havlupan ile sular boşa gitmesin!

Zehnder’in fonksiyonelliğinden ödün vermeyen havlupanları, havluların kolayca kurumasını sağlıyor. Bu şekilde çabuk kuruyan havlular daha geç kirleniyor ve özellikle kış aylarında normalde olduğundan daha çok kullanım olanağı sunarak hemen makineye atılıp yıkanmasının önüne geçiyor. Havluların daha uzun süre kullanılması gereksiz yıkamaların ve bu şekilde su kaynaklarının gereksiz yere tüketilmesinin önüne geçiyor.

Havlular kuru kalsın, bakteri oluşmasın

Özgün profili sayesinde benzersiz bir tasarım sunan Zehnder havlu radyatörler, havlularda ıslaklıktan dolayı ortaya çıkabilecek bakteri oluşumunu engelliyor.


Zehnder:
1890 yılında mekanik atölye olarak kurulan Zehnder, 1923 yılında Zehnderli markası ile hafif motosiklet üretimine başlıyor. İsviçre’de 1930 yılında, Avrupa’nın ilk çelik radyatörü olan Zehnder Charleston’u üreterek sektöre adım atan Zehnder, o güne kadar sadece döküm radyatör üretilen pazara değişmeyecek bir yenilik getirerek gücünü ilk andan itibaren hissettirmeye başladı. 1954 yılında, güneşle aynı ısıtma prensibiyle çalışan radyant tavan ısıtma-soğutma sistemlerinin üretimine başlayarak sektöre farklılık getirdi.

Sektörde yenilikçi sıfatı ile tanınan ve 1980’li yıllarda sektörü banyo radyatörü, havlu radyatör konsepti ile tanıştıran Zehnder, 2000’li yıllarda da havalandırma sistem ve çözümlerini portföyüne katmış, 1930 yılından beri de tubuler radyatör pazarında tüm dünyada liderliğini devam ettirmektedir. Günümüzde Zehnder Group 3000’den fazla çalışanı, 15’e yakın üretim tesisi ile 30’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.