(LAMP 83) Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE 13. RLC Günleri’nde!

IEEE Öğrenci Kulübü tarafından düzenlenen 13. RLC Günleri’nde LAMP 83 gümüş sponsor olarak yer alacak.

2005 yılından beri aralıksız olarak düzenlenen RLC Günleri, oturumlarda her sene işlenen yeni konular ve yeni fikirler ile birlikte Elektrik, Elektronik, Otomasyon Sistemleri ve Aydınlatma alanlarını da bünyesine alarak, pek çok üniversiteden öğrenciyi içeren geniş bir kitleye yayılmayı başardı.

1487942636_lamp_83___nsan_odakl___ayd__nlatma1

RLC Günleri  öğrenci-sektör-akademisyen arasındaki köprüyü kurarak katılımcıları en iyi şekilde bilgilendirmeyi amaçlayan ve öğrencilerin profesyonel hayat öncesinde tecrübeli profesyonellerle farklı platformlarda buluşmasını sağlıyor. “Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” sloganı ile düzenlenen organizasyon geçtiğimiz sene 53 farklı üniversite ve 40 farklı bölümden yaklaşık 2700 öğrenciye ev sahipliği yapmıştı.

Aydınlatma sektörü ile ilgilenen öğrenci, müşteri ve profesyonelleri her platformda en doğru şekilde bilgilendirmeye çalışan LAMP 83, 1 Mart Çarşamba günü 11:30 – 12:15 saatleri arasında ev sahipliği yapacağı oturumda, önümüzdeki dönemde aydınlatma sektöründe trend haline gelmesi beklenen ve kısaca ‘güneş ışığının insan sağlığı üzerindeki olumlu etkilerini LED aydınlatma ile kopyalamak’ olarak özetlenebilecek ‘İnsan Odaklı Aydınlatma’ konusunu işleyecek.

1487942644_lamp_83___nsan_odakl___ayd__nlatma2

Katılımın ücretsiz olduğu ve toplam 37 firma ile kuruluşun çeşitli kademelerde destek verdiği organizasyon, 28 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi’nde gerçekleşecek. Öğrencilerin etkinliğe katılmak için tek yapmaları gereken rlc.ytuieee.com adresinden kayıt yaptırmak.

https://www.facebook.com/rlcgunleri
https://twitter.com/rlcgunleri
https://www.instagram.com/rlcgunleri/

 


LAMP 83:
LAMP 83, aydınlatma aygıtları üretiminde yarım yüzyılı aşan tecrübesiyle, Türk Aydınlatma Sektörü’nün öncü kuruluşudur. 1963’te kurulan ve müşteri odaklı çalışmayı kendisine hedef olarak seçen LAMP 83; ticari aydınlatma sektöründeki lider kimliğiyle, mağazalar, alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, rezidanslar ve diğer yapılar için standart veya ihtiyaca uygun olarak geliştirilen özel tasarım aydınlatma aygıtı ve sistemlerini üretmektedir. Firma, LED veya geleneksel ışık kaynaklarına sahip olan aydınlatma aygıtlarını tasarlamak, geliştirmek, projelendirmek ve üretmektedir.

Enerji tasarrufu, verimlilik, kalite, kullanım ömrü, dayanıklılık, aydınlatma projesi ve otomasyon alanlarında müşterilerine en uygun çözümleri sunmak için çalışan ve ışığın kontrol edilmesi üzerinde uzmanlaşan LAMP 83, 40’ın üzerinde ülkeye kendi markası ile ihracat yapmaktadır.