AND Pastel: Yeni Nesil Mahalle

Ev sahibi olmak isteyenlere dolu dolu anılar biriktirebilecekleri, renkli ve aynı zamanda sakin bir hayat vadeden “Yeni Nesil Mahalle” AND Pastel, 240 aya varan vade ve 0’dan başlayan faiz oranları ile cazip fırsatlar sunuyor.

Anadolu Grubu’nun köklü geçmişinden aldığı güçle projeler geliştiren AND Gayrimenkul, Kartal’da inşaatı devam eden projesi AND Pastel ile GYODER’in Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye kampanyasına dahil oldu.

1487234056_and_pastel_landscape2

Kartal bölgesinin en büyük ölçekli projelerinden biri olan AND Pastel’de, 240 ay vade için yüzde 0,79 faiz oranı; 120 ay vade için yüzde 0,49 ve 60 ay vade için ise yüzde 0 faiz uygulanıyor.

Farklı vade seçeneklerinin yanı sıra yüzde 5 peşinat ve ara ödemeli olarak kişiye özel birçok ödeme seçeneği bulunuyor. GYODER kampanyasına ek olarak, AND Pastel’de öne çıkan avantajlardan biri ise yüzde 1 KDV uygulanıyor olması. Projede, yüze 80’e kadar banka kredisi kullanım kolaylığı da sağlanıyor.

1487234069_and_pastel_social_area

Konutta avantajlı dönem

GYODER kampanyasının yanı sıra 3 Şubat 2017 tarihinde yürürlüğe giren, KDV ve damga vergisi oranlarında yapılan değişikliklerle birlikte konut almayı düşünenler için oldukça avantajlı bir döneme giriliyor.

1487234069_and_pastel_salon

1487234031_ali_baki_usta
AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta

AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, vade sürelerini 20 yıla kadar uzatan kampanyanın ev sahibi olmak isteyenler için önemli bir fırsat penceresi açtığını belirtti. Usta, “Ekonominin lokomotifi olan gayrimenkul sektörü adına güzel gelişmelerin yaşandığı bir dönemdeyiz. Kredi vadelerinin uzaması, peşinatlarda yapılan esnek düzenleme ve faiz oranlarındaki düşüş, hayallerindeki eve sahip olmayı finansman arayışı nedeniyle erteleyenler için kaçırılmaması gereken bir döneme işaret ediyor. Düşük faiz ve vade seçeneklerine ek olarak ön ödemeli konut satış sözleşmelerinde damga vergilerinin kaldırılması ve KDV oranlarının yüzde 18’den yüzde 8’e düşürülmesi hem konut sahibi olmak isteyenler hem de sektör açısından güzel bir dönem yaşanacağını müjdeliyor” dedi.

1487234052_and_pastel_mutfak

Ev sahibi olmak isteyenleri, geçmişin ve günümüzün enerjisini iyi yaşamlara ilham olmak için bir araya getiren AND Pastel’e davet eden Usta, “Bugünden geleceğe kalacak en güzel şeyin güzel anılar olduğu düşüncesinden hareketle AND Pastel’de yeni nesil bir mahalle inşa ediyoruz. Mahallemiz, sakinlerine kendi yaşadıkları güzel çocukluk anılarını çocuklarına da yaşatabilecekleri güvenli, karmaşadan uzak ve doğa ile dost bir yaşam vaat ediyor” dedi.


AND Pastel:
AND Gayrimenkul’un ilk konut projesi olan ve Sign of the City’de ‘’Türkiye’nin En İyi Konut Projesi’ ödülüne sahip AND Pastel, şehrin merkezine yakın karmaşasına ise uzak olmak isteyenler için Yeni Nesil Mahalle konseptiyle tasarlandı. Proje Kartal’da, Adalar ve deniz manzarasına hakim evleriyle; İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan konumu ile dikkat çekiyor. Kentin farklı renklerinden ilham alarak, farklı ihtiyaçlara cevap veren bir mimari yaklaşım getiren projede bin 200 konut ve 7 ayrı bloktan oluşan karma kullanımlı alanlar bir arada bulunuyor. Proje, sağlık kurumundan, okul öncesi eğitim kurumuna, alışveriş alanlarından, yeme-içme alanlarına kadar bir mahallenin ihtiyaç duyacağı hemen hemen her mekana sahip olacak. Komşuköy ile yapılan işbirliği ile doğallığı mahalleye taşıyacak olan AND Pastel, çocuk dostu yaklaşımı ile de ev sahibi olmak isteyenler için tercih nedeni oluyor.

AND Gayrimenkul:
Gayrimenkul geliştirme – yatırım – yönetim alanlarında faaliyet gösteren AND Gayrimenkul, Anadolu Grubu iştiraki olarak Kasım 2011’de faaliyetlerine başladı. Şirketin ilk ofis projesi AND Kozyatağı’nda yaşam başladı. Proje, AND Gayrimenkul’ün bina yönetim markası olan GRID tarafından yönetiliyor. AND Gayrimenkul’un ikinci projesi olan karma kullanımlı konut projesi AND Pastel ise yükselen değer Kartal’a “Yeni Nesil Mahalle” anlayışını getirmeyi hedefliyor. AND Gayrimenkul, sektöründeki genel kabulün aksine YAP-SAT değil, YAP-YAŞAT felsefesini benimsiyor. YAP-YAŞAT, geliştirilen tüm yapılarda insan yaşamını kolaylaştıracak mimari ve hizmet unsurlarının uzun vadeli olarak uygulanacağını ifade eden özgün bir model.

AND Gayrimenkul, geliştirdiği yapılarda sadece dış mimariye odaklanarak insanların yaşamlarının büyük kısmını geçirdiği iç mekanları göz ardı etmiyor. Dıştan içe değil içten dışa tasarım anlayışını benimsiyor. Bu sayede insanların daha kaliteli bir yaşam süreceği iç mekanlar yaratmakla kalmıyor; geçici mimari modalardan bağımsız olarak zamansız dış mekanlar tasarlıyor.