(Crate and Barrel)’da %8 KDV indirimine ek, sabit KUR avantajı!

Crate and Barrel, belirli mobilya ürünlerinde Nisan sonuna kadar %8’e düşürülen KDV kampanyasına ek olarak, 3.10 TL’ye sabitlediği kur avantajıyla cazip fırsatlar sunarak sektörü canlandırmak için adım atan markalara öncülük ediyor.

Mobilyada KDV oranının 3 ay süreyle yüzde 18’den 8’e düşürülmesi sektörü hareketlendirirken, ürünleriyle yaşam alanlarına ilham veren Crate and Barrel; yüzde 8 KDV kampanyasının yanı sıra doları da 3.10 TL’ye sabitleyerek alışverişi daha da cazip hale getiriyor.

Perakende sektöründeki indirimi tüketiciye yansıtan Crate and Barrel, öncü markalar arasında yer alırken, geniş ürün yelpazesinde yer alan belirli mobilya ürünlerinde avantaj sunuyor. Bu indirim çerçevesinde, yataklardan büfelere, yemek masalarından sandalyelere, çekmeceli saklama ünitelerinden puflara, koltuklardan kanepelere ve TV ünitelerinden sehpalara kadar belirli ürünlerde kaçırılmayacak fırsatları tüketiciyle buluşturuyor.

Crate and Barrel, %8 KDV indirimi ile birlikte 3.10 TL sabit kur avantajını kaçırmak istemeyenleri, Akasya, İstinyePark, Zorlu Center, Ankara Next Level, Akmerkez ve Maçka Outlet mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.


Crate and Barrel
Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 54 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.