3S Firuze Konakları ile ERKEN tanışma fırsatı!

3S Kale Holding’in Avcılar’da inşa edeceği 3S Firuze Konakları’nın Mart ayında yapılacak lansmanı öncesinde, bölgenin en özel ve iddialı projelerinden biriyle tanışmak isteyenler için Satış Ofisi faaliyete geçti.

3S Kale Holding’in yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçireceği 3S Firuze Konakları, 523 adet konut ve 45 adet mağazasıyla Avcılar Firuzköy bölgesinin en özel ve en iddialı projelerinden biri olacak.

3S Kale Holding, hayallerinin evinde yaşamak isteyenler için 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri içeren 3S Firuze Konaklarını, daha yakından tanımak isteyenleri Satış Ofisi’nde ağırlamaya başladı. Balkonlu mimarisi, ferah ve nefes alan tasarımıyla huzurlu bir yaşam ortamı sunan 3S Firuze Konakları için lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar geçerli olacak.

Ortak kat bahçeleri muhteşem göl manzarasını gözler önüne seren 3S Firuze Konakları, ailenin küçük bireylerine hitap eden İlk Adım Parkı ve Macera Parkı’nın yanı sıra açık ve kapalı sinema salonu, sosyal mekânları, zengin peyzaj alanıyla özlem duyulan mahalle kültürünü yeniden canlandırıyor. Akıllı ev sistemiyle donatılan proje, sakinlerine tamamen kendi kontrolleri altında kaliteli bir yaşam imkânı sunuyor.

Şehrin merkezinde bir yaşam için…

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. 3S Firuze Konakları’ndan E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu sadece yürüme mesafesinde bulunuyor. Deniz yolu ulaşımını tercih edenler için Avcılar İDO iskelesine sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Detaylı bilgi için: www.3sfiruzekonaklari.com.tr


3S Kale Holding
Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Kale Kilit’in bünyesinde bulunan gayrimenkul stoklarının yeniden yapılandırılmasıyla 2011 yılında 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. ve 3S Kale Yapı ve Ticaret A.Ş. şirketleri kurulmuştur. 2014 yılında 3S Kale Enerji şirketi ile jeotermal enerji alanında yatırım yapılmaya başlanmıştır. 2015 yılında grup şirketlerini bünyesinde toplayan 3S Kale Holding A.Ş. kurulmuştur. 3S Kale Holding halen enerji ve gayrimenkul alanındaki yatırımlarıyla Türkiye ekonomisi için katma değer sağlamakta ve ülke gelişimine destek vermektedir.

3S Kale Gayrimenkul
3S Kale Holding bünyesinde yer alan 3S Kale Gayrimenkul şirketi, ‘Gayrimenkul alanında katma değer sağlama ve bu sayede ülke gelişimine destek verme’ vizyonuyla seçkin, fark oluşturan projeler geliştirmektedir. Her zaman çevreyi ve milli serveti korumayı, en iyi tasarım ve işçiliği kullanarak kaliteden ödün vermeden iş yapmayı misyon edinmiştir. Şirketin tamamladığı projeler arasında, 136 konutluk Kale Özgür Evler, 1.463 konut ve 42 mağazasıyla Kale Kent, Fenerbahçe’de kentsel dönüşüm projeleri bulunmaktadır.