(L’unica)’dan HAPPY COCOONING şömine masaları!

Dış mekanda konforun ve şıklığın adresi L’unica bahçe mobilyaları, dünyaca ünlü Happy Cocooning Şömine Masaları ile bahar ve yaz gecelerini daha çekici kılıyor. Kamp ateşinin sıcaklığını bahçe, balkon ve teraslara getirerek ortama huzur katan Happy Cocooning Şömine Masaları, baca gerektirmeyen yapısı ve özel tasarım gazlı şöminesi ile kıvılcım ve duman olmadan pratik, güvenli ve konforlu ısınma imkanı sunuyor. 

Özel tasarımlarıyla dış mekanlara sıcaklık ve canlılık getiren Happy Cocooning Şömine Masaları, farklı malzemeler kullanılarak tasarlanmış kare, dikdörtgen, yuvarlak, oval şekilleri ve siyah, gri, bej, kahverengi, beyaz renk seçenekleri ile her mekanın ruhuna uyum sağlıyor.

Beton görünümlü Composite Şömine Masaları, aşırı sıcak veya soğuk hava şartlarına karşı dayanıklı olduğu için kış mevsimi boyunca ürünle birlikte verilen kasası sayesinde dışarıda bırakılabiliyor. Hafif pürüzlü yüzeyiyle çekici bir görünüme sahip olan Nice & Nasty Şömine Masaları, ahşap dış kaplaması ile hem sağlamlık hem de doğal sıcaklık hissi veriyor.

Happy Cocooning ailesinin en eski ve klasikleşmiş üyesi olan Lounge & Dining Şömine Masaları, modern ve şık kompozit performansını veya doğal ahşabın sıcaklığını sunan alternatifleriyle diğer mobilyalarla mükemmel bir uyum yaratıyor. Ahşabın doğallığından vazgeçemeyenler için birebir olan Happy Cocooning Teak Şömine Masalarını ise diğer ürünlerde olduğu gibi kaliteli koruyucu cam ve tik ağacından kenarlıklarla genişleterek çerez veya içecekleri elinizin altında bulundurmak mümkün.

İçinde içeceklerinizi soğuk tutabilmeniz için gömme soğutucular da bulunan Happy Cocooning Şömine Masaları, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan temin edilebiliyor.


L’unica:
Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. L’unica markalı bahçe mobilyalarının yanı sıra ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq, İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe, premium tasarımlarıyla dünyaca ünlü Danimarkalı Cane-Line markalarının ürünlerini de Türkiye’ye getiren L’unica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Morso Living ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe mangallarını da müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekanlarına prestij ve keyif katan modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın 2017 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor.

Detaylı bilgi için: www.lunica.com.tr