(Ersa), yeni tasarımlarını İMOB’da sergileyecek!

Ofis mobilyalarında uzmanlaşan Ersa, yarın başlayacak 13. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’na (İMOB) katılacak. Ersa’nın B00 numaralı standı, Yeşilköy’deki CNR EXPO’da 29 Ocak’a kadar ziyarete açık olacak fuarın 4. holünde yer alacak.

13. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı (İMOB)
24.01.2017-29.01.2017
CNR EXPO

“İyi mekana iyi mobilya gerek” anlayışıyla, ulusal ve uluslararası çok sayıda ofis, otel ve kamusal alan için mobilya ve iç mekan çözümleri üreten Ersa, fuarda yeni tasarımlarını beğeniye sunacak.

Standın dikkat çekici ürünleri arasında, İtalyan tasarımcı ve iç mimar Claudio Bellini’nin tasarladığı Arrow yönetici odaları ve Edge çalışma sistemleri yer alıyor. KaCeTu ve Ersa Design Team işbirliğiyle tasarlanan Mikado toplantı masasının yanı sıra, Mimar Gabriele Cappelletti’nin tasarımı şık ve zarif Premier sandalye de stantta öne çıkan ürünlerden. Ece Yalım Design Studio imzasını taşıyan Envelope oturma sisteminin yanı sıra, Carnival serisi ise dinamik çizgileri, eğlendirici formları ve gösterişli renkleriyle, İMOB’daki Ersa standına karnavalların eğlenceli dünyasını taşıyacak.