(AutodeskFusion) 360 ile Tasarıma FARKLI BİR AÇIDAN Bakın!

AutoCAD’i piyasaya sunan Autodesk’in yenilikçi bir ürün geliştirme aracı olan Autodesk Fusion 360, 27 Aralık Salı günü PentaTeknoloji Merkezi’nde ziyaretçilere tanıtılacak. 

AutodeskFusion 360 Etkinliği
27 Aralık 2016
PentaTeknoloji Merkezi

Autodesk Fusion 360 ile tasarım, teknik iletişim ve imalat süreçlerinin nasıl ilerlediğinin anlatılacağı etkinliğin tanıtım bülteninden:

Yıllar ilerledikçe ürün geliştirme süreçleri, hem daha karmaşık hem de teknik iletişime daha çok ihtiyaç duyulan bir hal alıyor.

Bu etkinliğimizde amacımız, aşina olduğunuz CAD teknolojisi AutoCAD’i piyasaya sunan Autodesk’ten yine ezber bozan, yenilikçi bir ürün geliştirme aracı olan AutodeskFusion 360 ile tasarım, teknik iletişim ve imalat süreçlerinin nasıl ilerlediğini görmenizdir.

fus360sim

AutodeskFusion 360 ile neler yapabileceksiniz?

  • Mekanik CAD ve Endüstriyel Ürün Tasarımı
  • CAM
  • Bilgisayar Destekli İmalat
  • Mühendislik Araçları ve Simülasyon
  • 3B Yazıcılara Direkt Veri Aktarma
  • Tasarım İşbirliği Arayüzü
  • Render (Kaplama)
  • Ve dahası…

resim2Penta Teknoloji Merkezi’nde yenilikçi CAD-CAM-CAE teknolojisi AutodeskFusion 360 ‘ın kabiliyetlerine yakından bakacak sınırlı sayıdaki kişiden biri de siz olabilir ve bu sayede ürün geliştirme süreçlerine farklı bir açıdan bakabilirsiniz.”

untitled

Etkinlik tarihi:
27 Aralık 2016 Salı
08:30 – 12:00
Etkinlik Adresi:
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 4. Cad. No:1, 34775
Dudullu OSB/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
Penta Teknoloji Merkezi-Tesla
Sunucular:
Çetin Yıldırım – Satış Destek Yöneticisi, PENTA Teknoloji
Timuçin Ersin Taşdemir – Teknik Satış Uzmanı – Autodesk Türkiye
LCV: autodesk@penta.com.tr

 


AUTODESK:
AutodeskInc. 2B ve 3B tasarım yazılımlarıyla imalattan mimariye, mühendislikten medya ve eğlence sektörüne uzanan geniş bir müşteri kitlesine hitap eden; endüstri gereksinimlerine göre geliştirilmiş özel yazılım ve çözümler ile dünyada tasarım standartlarını belirleyen lider şirkettir. Autodesk, 1982 yılında AutoCAD yazılımını piyasaya sürdüğünden bu yana, en son teknoloji yazılım ürünlerinden oluşan portföyünü geliştirmeye ve pazarı yönlendirmeye devam etmektedir.

İmalat, mimarlık, inşaat, yapı, medya ve eğlence endüstrilerindeki müşterilerimiz fikirlerini daha tasarım süreçlerinin başında gerçek dünya ölçülerine ve özelliklerine göre tasarlamak, görselleştirmek, canlandırmak ve analiz etmek için Autodesk yazılımlarını kullanmaktadır. | http://www.autodesk.com

PENTA TEKNOLOJİ:
1990 yılında küçük bir ofiste temelleri atılan Penta, bugün en gelişmiş küresel ve yerel teknoloji ürünlerinin dağıtımını hızlı, güvenli ve kusursuz şekilde gerçekleştiren, Türkiye’nin lider teknoloji dağıtıcı şirketlerindendir. Bugün DİJİTALLEŞME kavramını şirket kültürü olarak benimseyen Penta, operasyonel verimliliği, farklı finansal çözümleri, güçlü dağıtıcı zinciri ve IT altyapısı ile katma değerli dağıtıcı olma yönündeki yatırımlar ile öne çıkmaktadır.  50’yi aşkın küresel markanın Türkiye dağıtıcılığını yapan Penta Teknoloji, geliştirdiği hizmetlerle 6.000’in üzerinde aktif kanal oyuncusuna uçtan uca çözümler sunmaktadır. 2010 yılında Yıldız Holding bünyesine katılan Penta; pazarda en zengin ürün çeşitliliğine sahip dağıtıcı şirket olma yolundahızla ilerlemektedir. Penta, bireysel ürünler tarafında sahip olduğu pazar payını korurken, katma değerli hizmetler ve kurumsal ürünlerdeki pazar payını artırmayı hedeflemektedir.
Penta Teknoloji Bilişim 500 Araştırması’na göre Türkiye’nin 3. Büyük IT şirketi, “Accenture Dijitalleşme Endeksi Türkiye Raporu 2015” sonuçlarına göre de “Bilgi ve İletişim Teknolojisi Ekipmanlarının Toptan Ticareti” kategorisinde Türkiye’nin en dijital şirketi.| www.penta.com.tr