(Terraco Boya)’dan 2017 RENK Trendleri…

Gelecek eğilimlerini hisseden buna öncülük eden Terraco’nun yaşam alanlarını yenilerken 2017’ye dair önerileri var. 2017 yılı için yapılan birçok araştırma ve çalışmaya göre yılın en gözde rengi gri.

Mesafeli ve soylu algısıyla öne çıkan griyi mor, mavi ve pembe renkler takip ediyor.

Terraco’nun önerisi eğer eviniz bol ışık alıyorsa daha koyu tonlarda duvar boyası rengi tercih etmeniz. Eviniz fazla ışık almıyorsa açık renk duvar boyası tercih ederek evinizin aydınlık ve ferah olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için de 2017 moda renklerinden pembe ve mavinin açık tonlarını kullanarak hem sade hem de modaya uygun alanlar yaratabilirsiniz.

 


TERRACO
1980 yılında İsveç’te kurulan, dünyada 14 ülkede 17 üretim tesisi ile hizmet veren Terraco Group, 1988 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Grup olarak 3 binden fazla çeşitte ürünü bulunan şirket, Türkiye’de yaklaşık 250 farklı ürün ile hizmet veriyor.

Ülkemizde 28 yıl önce kurulmuş olan, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine sahip olan TERRACO A.Ş., tüm üretimini TS EN, TSEK, EOTA, BBA ve NSAI standartları kapsamında gerçekleştiriyor.

Boya ve Yapı Kimyasalları sektörünün öncü firmalarından Terraco Türkiye’nin mevcut ürün gamında iç ve dış boyalar, dış cephe kaplamaları, dekoratif boyalar, ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım sistemleri, spor saha boyaları, yapı kimyasalları gibi ürünlerin yanısıra çatlak köprüleme konusunda yapısal çözüm getiren derz dolgu macunları, elastomerik boyaları ve ahşap, seramik, taş vb. cephelere alternatif olarak sunulabilecek daha ekonomik, daha kolay uygulanabilen boyaları bulunmaktadır.

Uluslararası firma olmanın gereklerinden faydalanılarak her sene yeni ürünleriyle farklı çözümler sunma hedefiyle yola çıkan Terraco Group, 2015 yılı içerisinde İrlanda’da devreye aldığı AR-GE merkezi ile ürün kalite sistemlerini ve yeni ürün geliştirme çalışmalarına hızla devam ediyor.