(Bien)’den SİYAH-BEYAZ Özel Banyolar!

Perla Serisi

Yenilikçi ve trend belirlemekte öncü marka Bien’in siyah-beyaz banyolarıyla beyazın ferahlığını ve ışığını, siyahın gücünü hissedin. Kendini tanıyan ne istediğini bilen insanların tercihi olarak öne çıkan siyah beyaz koleksiyon, klasiğin gücünü gösteriyor.

Siyah ve beyazın değişmeyen şıklığı her alanda olduğu gibi dekorasyonda da birbirine yakışıyor. Yılların Siyah-beyaz birlikteliği, zıtlıktan doğan uyumla stil sahibi banyolarda varlığını hissettirecek.

Bien’in siyah beyaz banyoları beyazın saflık, duruluk, masumiyet, temizlik hisleri ile siyahın güçlü, şık ve gizemli duruşunu bir araya getiriyor.

Safari Serisi
Safari Serisi

Bien’in Safari, Fracture, Perla ve Saba serileri siyah-beyaz banyolar için birbirinden farklı örnekler. Sıra dışı bir siyah-beyaz olan Safari Serisi oldukça karizmatik ve iddialıyken, daha klasik olan Perla Serisi siyah beyaz zıtlığını gösteren örneklerden. Serbest geometrik formda olan ve cam kırıklarının büyüleyici görünümünü yansıtan Fracture Serisi sıra dışı çizgisi ile farklı bir siyah-beyaz. Tüm bunlardan aykırı asimetrik çizgisi ve soyut görünümü olan Saba Serisi sade ve duruluğa örnek bir siyah beyaz. Bien’le daima genç daima yeni mekanlar oluşturmak için banyolarınızda siyah beyaz kullanabilirsiniz.

Mükemmeliyetin rengi olarak düşünülen beyaz ve motivasyonun rengi olan siyahın bu kombinasyonu Bien’le banyolarınıza anlam kazandırsın.

Saba Serisi
Saba Serisi

Bien:
Üre­ti­mi Bi­le­cik ve Bo­zü­yü­k’­teki fab­ri­ka­la­rın­da ya­pıl­an Bien ürün­le­ri, yur­t i­çin­de 130’u aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı ve 3 bi­ni aş­kın sa­tış nok­ta­sıy­la pa­zarda ye­ri­ni al­mak­ta­dır. Üretiminin yüz­de 35’ini yurt dı­şın­da 70’e yakın ül­ke­ye ih­raç eden Bien, yaklaşık 25 milyon m2’yi aşan üre­ti­mi ile sek­tö­rün önem­li oyun­cu­la­rın­dan­ biri.

Ercan Şirketler Grubu tarafından 2006 yılında kurulan Bien Seramik, Bilecik ve Bozüyük’teki üretim tesisleri ile Türk ve Dünya Seramik pazarına ürünler sunan bir markadır. Dünyaca ödüllü tasarımları ve 800’ü aşkın ürün yelpazesiyle sektörün yenilikçi markası Bien, 6 kıtada70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Tüm üretimini TS EN 14411 standardına uygun olarak sürdüren Bien, Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 ve OHSAS 18001:2008 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. En yeni teknolojileri takip eden, bu teknolojileri üretim gücüne aktarmayı hedefleyen Bien, yer ve duvar karosu ile porselen karo üretiminde Dijital Baskı Sistemleri’ni Aralık 2009 tarihinden itibaren kullanmaya başlayarak, Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ilk üreticisi olmuştur.

Bien Seramik, TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standardlarında belirtilen şartların üzerinde özelliklere sahip ürünlerin farklılığını ortaya çıkarmak, standartlarda belirtilen asgari şartlarla sınırlı kalmayan sanayicimizi ARGE faaliyetlerine teşvik etmek, ürün kalitesi yönüyle rekabet eden sanayicimizin farkını ortaya koyabilmek ve standardın üzerinde özellikleri yönünden öne çıkan ürünlerin tüketicilere ulaşmasını sağlamak amaçlanmaktadır.

Yaptığı yeni yatırımlar ile Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yılda ortalama 25 milyon metrekare yer, duvar karosu, porselen karo ve teknik porselen üreten Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da yaptığı yatırımla, karo seramik üretimine, vitrifiye üretimini de eklemiştir. Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere de yatırım yapan Bien, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse %100’ünün geri dönüşümünü sağlamaktadır.