(TSMD) ve (Şişecam Düzcam) ile Ankara’da Yeni Bir Etkinlik Serisi Başlıyor: MimarcaCAM

Türk Serbest Mimarlar Derneği ve Şişecam Düzcam işbirliği ile yeni bir etkinlik serisi sizlerle buluşuyor. MimarcaCAM etkinlik serilerinde, cam’ın tasarımdaki gücünün ve etkilerinin farklı konu başlıklarında tartışılması hedefleniyor.

MimarcaCAM etkinliklerinin ilki Tasarruf ve Ötesi başlığı ile 4 Kasım 2016 tarihinde TSMD Mimarlık Merkezi’nde yapılıyor. Etkinlikte, camın enerji tasarrufu konusundaki girdileri konunun uzmanları tarafından aktarılacak, sunumların ardından yapılacak olan PechaKucha ile konuya farklı bakış açıları eklenecek.

Mert Ruscuklu’nun sunuculuğunda düzenlenecek olan gecede Emre Ilgın (Sağlık Bakanlığı, Kamu Özel Ortaklığı Dairesi), Necdet Bahadır Buluk (FDF Cephe Danışmanlığı ve Mühendislik Hizmetleri) ve Burak Ünder (Ünder Mimarlık) cam ve enerji tasarrufu konularında sunumları ile katkı sağlarken, PechaKucha etkinliğinde Gökhan Aksoy (Gökhan Aksoy Mimarlık), Mete Sezer (MS Başkent Mimarlık), Onur Özkoç (Motto Mimarlık) ve Ozan Turhan (MESA Mesken) konuya yönelik düşüncelerini kısa sunumları ile aktaracaklar.


Program

4 Kasım 2016, Cuma, TSMD Mimarlık Merkezi

Mert Ruscuklu (Sunucu)

18:00 – 18:15 Kayıt – Açılış
18:15 – 19:00 Sunumlar
19:00 – 19:15 Ara
19:15 – 20:00 PechaKucha
20:00 Canlı Müzik Performansı ve Kokteyl